PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Lipiec 18, 2019, 02:43:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Pompka WŁASNEGO WYKONANIA!  (Przeczytany 70937 razy)
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Czerwiec 03, 2010, 11:51:36 »

Po 1 to sie troche ogarnijcie ludzie.

Nie znam zalozyciela tematu, ale w ogole mu sie nie dziwie ze nie podaje detali oraz ze za wykonanie podobnej  chce  pieniądz.

Jedynie chamska sprawa ze TOMKA ktorego o wszystko podpytal i wydymal w kakao - tak potraktowal. Powinienes mu kolego zrobic to po kosztach czy z minimalnym zyskiem za poswiecony czas powiedzmy za 200czy250  zl a nie za 600!

Co do ceny za pompke to tez powinna byc ze stowke- poltorej mniejsza.

A CO DO ZARZUTOW -  ''uwazaj chlopie, urzadzenie medyczne bez certyfikatow itd ''  To  glodne gadki!

Nie ma zadnego przepisu w Polsce zabraniajacego sprzedawania czegos takiego.
To w swietle prawa nie jest urzadzenie medyczne. To jest miska z gruszką.

Ja bym chyba cos takiego nawet uzywal, ale juz jestem po NUSSie.
saito
Newbie
*

Reputacja: +6/-5

« Odpowiedz #31 : Czerwiec 05, 2010, 12:51:14 »

Panowie temat uwazam za zakończony, ponieważ pompeczki nie będzie, mam ją ja i tylko ja Uśmiech myślę ze najlepiej będzie wrócić do tematu jak będa końcowe efekty. Sobie jej uzywam jest dobrze, intensywny trening na siłowni szczególnie mięśni pleców dobrze działa na wypychanie klaty, i powiększenie tez jej objętości, wiec myśle ze cel jaki sobie postawiłem osiągne praktycznie idealny:) w niedługiej przyszlości zrobie pompkę tą o której pisałem gdzieś na początku, poniewaz w clobowskiej metodzie widze niedociągnięcie tamatu, fakt ze zrobienie pompki powiedzmy okrągłej nie jest problemem, a pompka o innym krztałcie to juz troche wyzwanie, ale sobie poradze Duży uśmiech moze komuś sie spodoba. Cieszą mnie dobre opinie o temacie, a na informacje ze to co robie sobie jest głupie nie patrze, ludzie robią sporo głupich rzeczy i nikt nawet tego nie komentuje:) Podrower

A i proszę nie mówiecie mi ze kogoś wydymałem w kakao:) zeby nie było Halibana to nie jakiś przytyk:) projekt był wcześniej zanim powiedzmy "uzyskałem" inf od tomka, co nie uwazam za coświelkiego, chodziło o czystą ciekawość liczb, które nie mają odwzorowania u mnie, wystarczy popatrzeć i stwierdzić ze to 2 inne rzeczy, wymiary tym bardziej by sie na nic nie zdały konkternego, ze są to 2 rózne materiały o innych parametrach wiec nie mozna zrobić Ctrl+c, Ctrl+v..... podziękowałem za to i tyle nie uwazam ze powinienem sie jakoś płaszczyć za taką przysługę Uśmiech normalna rzecz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2010, 01:37:39 wysłane przez saito » Zapisane
saito
Newbie
*

« Odpowiedz #32 : Sierpień 18, 2010, 11:27:03 »

Postępów ciąg dalszy:) W sumie IMO sie "wyleczyłem", ale i tak jeszcze trochę powalcze, powinno być lepiej.
Pompka + cwiczenia  (takie jak sobie obmyśliłem Mrugnięcie )

Zdjęcia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34f21f09ad32030e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73ac9e9c65586e42.html

W połączeniu z siłownią wygląda to tak Uśmiech

Pozdrawiam Saito
Peterus
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Sierpień 18, 2010, 12:29:00 »

No nieźle saito, muszę przyznać. Jakie wykonujesz ćwiczenia?? Ja już zaczynam trzeci tydzień a6w, no i też już mam powierzchowne efekty, oczywiście nie ograniczam się tylko do tego jednego, dużo dają też pompki i muszę przyznać, że mówienie iż pompki i a6w nie powodują wzrostu mięśni jest błędem. A co do twojej pompki (urządzenia), to jak ty tego w ogóle używasz. Na początku napisałeś, że już w pierwszym dniu wyciągnąłeś mostek do szybki wizjera co przy twojej klacie 1,5-2 cm dało efekt wyciągnięcia 2-2,5 cm. My użytkownicy pompki Klobego musimy do tego poziomu dochodzić stopniowo przez miesiąc. Nie bardzo rozumiem też tego czym się różni używanie twojej pompki z używaniem pompki Klobego, bo zasada działania, mimo zróżnicowanej budowy wydaje mi się taka sama. Masz już stały postęp, czy nadal ci klata się cofa?? 
saito
Newbie
*

« Odpowiedz #34 : Sierpień 19, 2010, 12:19:34 »

Cwiczenia - poprostu cwicze całe ciało na siłowni, i przy kazdym ruchu skupiam sie na prawidłowym oddechu (pełnym oddechu), do tego pływanie i rower. Najlepiej działają cwiczenia pleców (wbrew pozorom nie klatki, ale dobrze działa cwiczenie na zwiększenie obwodu klatki, czyli przenoszenie sztangi/sztangielki) zaznaczam ze to moim zdaniem:) Co do pompek i a6w i wzrostyu mięśni - pamiętaj ze nie trening buduje mięśnie tylko dieta, trening jest tylko bodźcem. Ja np niezależnie od treningu czy robięcykl na siłę, masę, gęstość czy rzeźbe robie duzo cwiczen/ruchów brzucha na poczatku/w środku/ na końcu treningu, i mimo ze mozma by to zakwalifikować do treningu na rzeźbę, to grubość mięśni brzucha i tak sie buduje Uśmiech szczególnie widać to przy przerwach regeneracyjnych kiedy mięśnie maja wiecej czasu na rośnięcie. a robie dlatego duzo ruchów na brzuch ponieważ nie chce mieć duzego brzucha, zresztą jak chyba kazdy:) Aktualnie mam przerwę od pompki. wyciągnąłem powiedzmy na stałe mostek do poziomu "0" po zaprzestaniu stosowania po jakimś czasie opadło mi o 0,5cm, nie uzywam teraz ponieważ chce zeby mi sie chrząstki dobrze utwardziły na aktualnym poziomie, i za jakiś dłuższy czas powalcze z tym małym 0,5cm. Zresztą i tak juz w sumi nic u mnie nie widac, ale zobaczymy jak to będzie. A i pod koniec walki nosiłem ją raz dziennie po 45-60min. Pozdro
Peterus
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Sierpień 20, 2010, 04:18:10 »

Wow nieźle  Szok Jak długo już ci się utrzymuje?? Rozumiem, że nie przyzwyczajałeś klaty do wyciągania mostka (tak jak użytkownicy pompki klobego). Nie widzę różnicy w działaniu między twoją pompką a pompką klobego, więc skoro masz takie rezultaty to po cholerę każe nam się przyzwyczajać klatę przez miesiąc. Moja ironia wynika z tego że moja wada to też między 1,5 a 2 cm. Ale nie wiem pożyjemy zobaczymy, jak się nie uda techniką tradycyjną to spróbuje twoją  Mrugnięcie
Peterus
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Sierpień 20, 2010, 04:38:27 »

A bym zapomniał, czy mógłbyś nam opisać twój harmonogram po kolei (ćwiczenia, ilość powtórzeń, serie, i ile dokładasz serii i powtórzeń w serii w następnych dniach)?? Pytam bo no kurde jeszcze nigdy nie byłem na siłce, a twój efekt jest super, widać że przerobiłeś atlas treningu siłowego Uśmiech A tak wogóle, to moja dieta ogranicza się do tego że mało ogólnie jem i głodny chodzę Chichot No piję dużo mleka, ale to dlatego bo chcę mieć mocne kości na klacie bo od niedawna zacząłem używać pompki, nie wiem chyba jestem pierwszą osobą używającą pompki, która taką dietę zaczęła stosować. Widzę, że ktoś wysłuchał moich pytań odnośnie tego czy można po zakończeniu kuracji (np. na stałej poprawie 0,7 cm) i zrobieniu sobie powiedzmy półrocznej przerwy, aby klatka nabrała sztywności, zacząć znowu kurację pompką w celu dokończenia korekty dołka heh. Liczę że ci się uda tylko opisuj nam tu jak tam poprawa. Jak tak to będziesz pierwszym udowodnionym przypadkiem, któremu się to udało. A właśnie masz jakiś stały ślad po pompce?? Podobno nieraz po ostrym wysiłku fizycznym u niektórych użytkowników pompki klobego występował kolisty ślad w miejscu  w którym niegdyś używali pompki.   
saito
Newbie
*

« Odpowiedz #37 : Sierpień 23, 2010, 12:36:51 »

Siema. Przyzwyczajałem klate bo od razu by sie nie dało wyssac do końca, to boli Uśmiech zajęło mi to ok 2 tygodnie. Co do cwiczeń to nie ma sensu zebym pisał swój plan treningowy, bo on pewnie 95% tego forum  by zabił Mrugnięcie   Nie ma znaczenia czy ktoś chce robićtrening siłowy, masowy, czy rzeźbe.... najwazniejsza jest technika ruchu i to ona daje efekty, a nie obciązenie. Ale w tym wypadku trzeba być obeznanym z siłownią, poznać swoje ciało, co na nie dobrze działa poczytaćtroche ksiązek, i NAJWAZNIEJSZE nie słuchać kolegów Uśmiech którzy mówią rób tak i tak bo na mnie to działa hehe:) (polecam książkę Atlas Treningu Siłowego)
JAK cwiczyć? - cwiczyć całe ciało, i kontrolować kazdy ruch, a zarazem oddech bo wtedy właśnie klatka sie rozciąga, najwazniejsze to cwiczenie pleców, przedewszystkim podciąganie na drązku do klatki, przysiady ze sztangą, wtedy tez klatka sie rozciąga, no i te cwiczenia klatki piersiowej, wydaje mi sie ze najlepsze dla nas jest robienie pompek, ponieważ to cwiczenie działa na cały tors - trzeba napiąc mięśnie brzucha i dolne pleców zeby utrzymać prawidłową pozycje, i wtedy po nabraniu max powietrza przed ruchem, i automatycznym spięciem brzucha cała klatka przyjmuje prawidłową pozycje, a mostek wypycha się. Oczywiście jeśli ktoś jest silny to nie robi 50 czy wiecej pompek tylko robi pompki z obciązeniem np tależ, lub kolega na plecach Duży uśmiech

Co do melka to tak średnio ja to widze... mleko owszem jest zdrowe, ale picie w duzych ilościach nie jest za miłe dla naszej "kanalizy" Uśmiech lepiej ogólnie wcinać nabiał, przede wszystkim pod koniec dnia, np trawóg 1-2 godziny przed snem. Albo opcje dla kozaków Uśmiech zrobić sobie koktail ze zmieloną skorupką jajka-znakomite źródło wapnia.

Czerwony ślad pojawiał mi sie ale najdłuzej utrzymywał mi sie do 2 godzin. Więc ja nie miałem z tym problemów.
Pozdro
SlepaStrzala
Newbie
*

Reputacja: +6/-6

Koksik

« Odpowiedz #38 : Sierpień 27, 2010, 12:43:54 »

Kurna no ! Sam już nie wiem co o tym myśleć. Lekarz mi mówił, że to gówno, nie ma co inwestować blablabla... Przekonał niestety do tego mojego ojca, więc kupienie nie wchodzi w grę.
Więc ; czy nie mógłbyś mi podrzucić tej pompki (pocztą, czy tam jakoś, koszt przesyłki to może przeleję CI na konto czy cos) . Tak np na miesiąc, albo na tyle ile Ty się z tym zmagałeś. Później mógłbym Ci ją oddać. Mam nadzieję, że nie byłby to dla Ciebie żaden problem ;-/ Bo dość już mam ukrywania tego, a działać nie mam jak, przy takich rodzicach...
saito
Newbie
*

« Odpowiedz #39 : Sierpień 28, 2010, 12:18:37 »

Nie. Nie chce mi się bawić w takie pomysły Uśmiech Zakręcone jak słoik na zimę Chichot
Peterus
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Sierpień 29, 2010, 02:58:54 »

Ja kupiłem potajemnie, używam już trzeci tydzień  Mrugnięcie. Mam pytanie do was ludziska: znacie może jakieś ćwiczenia zastępcze na a6w?? Ćwiczę to już czwarty tydzień, ale mi się zbytnio więzadła pachwinowe nadwyrężyły jak się macha tymi nogami, a te ćwiczenia trzeba robić praktycznie codziennie (dopuszczona jest jednodniowa przerwa raz w tygodniu), więc muszę sobie robić częściej przerwy. Nie mogę przejść do ABS2 bo jestem jeszcze zbyt mało zaawansowany w te gierki, a nie chcę aby mi cholera brzuch rósł  Złość Co mi byście doradzili?? Czy wystarczą brzuszki na te dni kiedy muszę się poddać rekonwalescencji??
saito
Newbie
*

« Odpowiedz #41 : Sierpień 29, 2010, 08:08:50 »

Brzucha nie musisz robić codziennie. a6w jest przewidziana na dzien w dzien, ale jest na 42dni. wystarczy brzuch robić co 2 dni, jest to mięsień który sie szybko regeneruje, ale mimo to potrzebuje ok 48h na regeneracje. Robiąc brzuch codziennie nie pozwalamy na zregenerowanie sie mięśnią, co powoduje ogólną redukcje masy, lecz jest to zależne od diety....Robiąc co 2 dni pozwalamy zeby mięśnie były gotowe do kolejnego treningu, co zaowocuje zwiększeniem ich przekroju poprzecznego (grubosc), wytrzymałość lub siłę, w zależności jakie chcemy uzyskać rezultaty (rodzaj treningu). Zbicie fałdek z brzucha nie jest skutkiem cwiczenia mięśni brzucha.... chcąc pozbyć sie sadła automatycznie musimy je tracić z całego ciała. Nie da się zbić brzucha nie ruszajac tłuszczu z reszty ciała. Wiec zeby to osiągnąć równie dobrze mozna biegać, pływac itd.... i połączyć to z dietą redukcyjną. Się rozpisałem Mrugnięcie Pozdro
SlepaStrzala
Newbie
*

Reputacja: +6/-6

Koksik

« Odpowiedz #42 : Sierpień 31, 2010, 01:28:16 »

za ile kupiłeś potajemnie? 600 zł? ;//
basti6969
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Sierpień 31, 2010, 11:21:58 »

no ja właśnie chciałem się skusić, ale ojciec odwiódł mnie od tej decyzji. Może i słusznie. Zbieram na pompke kloba, ale i tak pewnie dopiero za rok będę mógł ją kupić. A szkoda, bo wakacje idą, do koloni mam miesiąc i 10 dni. Pewnie w ten czas (40 dni) troszeczkę dziura by się zmniejszyła + mój trening z żelastwem. Efekt byłby zadowalający, no, ale 950 zł piechotą nie chodzi, a za 1000 zł oryginalnej, nieużywanej nie kupie.

gdzie idzie taką pompke kupić?Co?Co?Co?Co?Co??
Peterus
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 05, 2010, 07:15:56 »

1300. Kupiłem u użytkownika tego forum. W tej chwili jest ok i nie chce mi się tego dokumentować. Jak skończę to dokładnie opiszę postępy. Ale jak na razie robię trzeci dzień trzeciego tygodnia przyzwyczajania klatki do ciągłego wychylenia. Jak pisałem wcześniej to się pomyliłem Chichot Klatka poprawiła się (niewiem czy na stałe) z 1,6 cm do 1,3. Stan utrzymuje się do następnego założenia pompki.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Betonové Jímky Frenštát pod Radhoštěm - https://brandys-nad-orlici.ebetonovejimky.cz - transport samochodów z anglii - tabliczki do znaków drogowych - klimatyzacja lublin