PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 24, 2018, 03:00:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7]
  Drukuj  
Autor Wątek: Halibana NUSS Poznan 19.03.10r. Zdj przed, relacja, zdjecia po  (Przeczytany 57029 razy)
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +44/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #90 : Sierpień 21, 2017, 02:47:50 »

Na tym zdjęciu trochę podobny do Najmana jesteś. Dobrze wygląda po operacji.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #91 : Listopad 23, 2017, 02:13:51 »

Na tym zdjęciu trochę podobny do Najmana jesteś. Dobrze wygląda po operacji.

Dzięki dzięki,
same komplementy  w mordę jeża !!

Generalnie to napierdzielam, życie jest za krótkie żeby przeżyć je z zapadniętą  klatą i bez bandyckiej postury !

Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +44/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #92 : Listopad 24, 2017, 03:02:11 »

Białe włosy na klatce Ci wyrosły jakieś.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Styczeń 05, 2018, 02:34:54 »

Dzisiaj napisałem  fajną chyba, ale jak zwykle   ja   --->    Pojebaną wiadomość   na  forum.

Wkleję ją też tutaj:

Bólu sie nie bój,  wiedząc przed oczami cel   do przezycia jest kazdy ból  - a tutaj jest znosny
Dla mnie ból zwiazany z operacją i  wyjeciem plytki po latach to byl spoko do przezycia.   [najpierw 6.5/10 tylko dlugotrwaly ,  wyjecie 4/10]
Wiedzac  po co to robie, i jakie mam marzenie   i    pamietajac, jak bardzo  wg mnie zmieni to moje zycie [ jak mnie to odblokuje na wszystko]
Te bóle były niczym

Powiem Więcej, miłem  w chuj komplikacji i  nieogarniętą odmę ogromną i przebijany nowy dren  na żywca  [odrobina morfiny, ktora nic nie dała]
Ból przy przedziurawianiu  klatki  na żywca [nawet było słychać  przebijanie się i jak zassało tam powietrze]   przez   dyżurującego tokarochirurga, a potem najgorsze w zyciu uczucie  wkładania na siłe tam rurki plastikowej,  to wszystko było do przezycia wiedzac  po co to jest.  Skala bólu  9.85/10  - nie wiem jak nie zemdlałem ??

Mimo wszystko, jak przemyślałem
Przeżyłem już ponad 7 lat, od kąd mam prosta klatkę
Teraz jak pomyśle, czy warto było ją prostować pod względem medycznym -  nie wiem,   fifty fifty ?

Ale pod względem tego, jak bardzo  to mnie odblokowało na  każdą czynność w życiu   tj:
Chodzenie na basen,  granie w piłkę bez koszulki,   dumę  wewnętrzną  że nie ma dziurska
Spokój wewnętrzny, fakt ŻE Mogłem jechać w grupie 20 znajomych na tydzień do Władysławowa bez cienia zastanowienia,  ALBO  że jak jesteśmy  na imprezie  z basenem  na dworze, ze moge tam  wskoczyć pierwszy na bombę  i  namówić wszystkich innych bez   najmniejszego  cienia krempacji.  -  te wszystkie czynniki, ktore sprawily  ze  JUŻ  nigdy WIĘCEJ nie musialem  kupowac już koszulki,  biorac pod uwagę to, czy będzie uwidaczniała  czy zasłaniała dziure.   To wszystko   tak bardzo   stworzyło to kim teraz jestem,  że drugi raz bym się zdecydował na operację i  robienie  drenów na żywo ŻE  Polecam

Poniżej na fotce  progress.
w marcu 2010 mialem zlaozenie plytki
w czerwcu 2012 pierwszy raz poszedlem na siłownie  2,5 roku po zalozeniu.
w marcu 2016 wyjecie plytki po 6 latach

foto wykonane w sierpniu 2017,
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 01:43:54 wysłane przez halibana » Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
fotograf warszawa - www.sluzew.com.pl - oznakowanie robót drogowych - szlabany - kingsong polska