PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 10, 2021, 11:46:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Halibana NUSS Poznan 19.03.10r. Zdj przed, relacja, zdjecia po  (Przeczytany 94196 razy)
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #75 : Wrzesień 06, 2013, 01:37:20 »

Ja widze

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
halibana
Newbie
*

Reputacja: +34/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Wrzesień 09, 2013, 05:55:14 »

zmian drastycznych nie ma, ale wbijam kilogramy i to tak rownomiernie a nie w bemben Chichot

Zobaczylem ostanio 82.6 na wadze [chociaz pewnie zawyzala ze 2-3 kg ale to wytnijmy]    i  nigdy nie czulem sie zdrowiej.
A no i caly czas rosnie siła, ostatnio przeskoczylem kolejne lewele wagowe w kilku cwiczeniach.

cwicze ile tylko czas pozwala ostanio znowu  z 3 razy w tygodniu.   ale  za 20 dni wracam do Polski i zaczynam siekac siłke  a moze nawet i basen by sie udalo czasem zaliczyc ? Chichot

efekty i  zmiany dopiero bedzie widac przed przyszlymi wakacjami, jak pol roku pocwicze  i wlacze w koncu  reszte  supli ktore zakupilem ale ich nie stosuje bo  uwazam  ze skoro nie cwicze regualrnie to po co siano marnowac.

na dzisiaj mam zart :

Dlaczego w Polsce jest mało łabędzi?
Bo cygany szybciej po chleb dopływają.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 05:56:48 wysłane przez halibana » Zapisane
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Grudzień 20, 2013, 12:19:48 »

cze

U mnie  sporo  sie dzieje. Glownie w zyciu prywatnym i zawodowym.  wiekszosc  swietnie, ale tez 1 aspekt zle, ale generalnie bardzo dobrze heeeh

Zdrowotnie, to cwiczylem miesiac w pazdzierniku, i listopad i grudzien, przerwa  poniewaz mialem

ZAPOWIEDZIANE GINEKOMASTII USUWANIE !
   POLECAM - dr BOLESLAW RYLSKI - Kielce,  półtora gościa - ekspert w każdym calu, lekarz z powołania - na prawde swietny czlowiek.   1h 50min  nademna biedny sleczal, walczyl, normlanie to jest mega ciezki fizycznie dla lekarza zabieg !    prawie caly czas  gadalismy o czyms, on skupiony walczyl, i cos mi np opowiadal.

Zabieg jest na PRZYTOMNOSCI, ze znieczuleniem miejscowym [bardzo duzo  plynu na kilka razy, cienkimi iglami wprowadzane w cyce]

ale nic nie widzisz  I NIC NIE CZUJESZ. czuje sie czasami takie cos  jak  przy goleniu żyletką z kiosku, albo jak  za mocny masaż.

DZISIAJ WRACAM NA SIŁKE , wrzuce pare zdjec.  Dzisiaj zaczynam plan treningowy  ktory sobie w glowie zrobielm i bede walczyl do konca kwietnia juz  nieprzerwanie Uśmiech

zaczynamy !  zdjecia PRZED

MIMO, ze np podczas treningu czy czesto w ciagu dnia nie bylo widac PRAWIE

to tak na prawde problem caly czas byl, i wyobrazcie sobie +30 w wakacje z dziewczyna na plazy ...

[tu nie jest w cale tak zle ]

OPERACJA KOSZTOWALA  2400 PLN jakos,   nie zaluje ani zlotowki   . oto wyniki  :

WIECEJ ZDJEC  ZA  MIESIAC,  DWA, CZTERY ?  WAKACJE  ;- )

POLECAM JESZCZE RAZ  -  DR B.   RYLSKI   - chirurg ogolny, chirurg plastyczny - Kielce  .

Moje gino bylo  w miare małe , tak jak dziura w klacie, ale  po wydupczeniu ,  efekty  sa   niesamowite.

4 miechy na silce i mowcie mi Terminator  zamiast  zdechlak placek z zapadnieta klata i  gino ;-)

ps. WRESZCIE MOGE CHODZIC W KAZDYM TSHIRCIE,  W KAZDYM LONGSLEEVE  bez patrzenia na to z kim, gdzie, kiedy  jaka jest temperatura i czy  bedzie mi widac   ''piersi czlowieka otylego'' czy nie Chichot

GL  WSZYSTKIM,   NACISKACJCIE   NIC SIE NIE BOJCIE,  ZYCIE JEST ZA KROTKIE BY ZYC JAKO PLACEK
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2013, 12:22:40 wysłane przez halibana » Zapisane
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #78 : Styczeń 05, 2014, 12:16:59 »

aa  zdecydowalem sie wrzucic fote teraz, a moze bede wrzucal czesciej - nie wiem.

Waze  juz 78-82 kg  zalezy od wagi/pory dnia/ ostanich 2-3 dni  jakie byly intensywne i jak jadlem.

Zdjecie z wczoraj   4stycznia 2014 . waga  79 kg

Zaczynamy, do konca kwietnia powinienem juz jakos wygladac !

Dodam, ze generalnie to jestem juz  mega zadowolony,  idac na studia bylem troche zdechlakiem wazacym 69 kg  powiedzmy  [przy 183cm]  z zapadnieta klata,  a teraz waze  kolo 80 ,  i ostanio kupilem sobie zajebsita  bluzo-kurtke  ktora jeszcze mi dodaje masy, i mam mega beke  jak ludzie  mi  spod nog czasem uciekaja albo  wczoraj  w almie  w kolejce do kasy sluchalem muzyki w sluchawach, poczulem cos na plecach odwrocilem sie zdecydowanie  :  kolo 27 lat, nie placek,  175 wzrostu, normalnie/spoko z postury i z ryja normalny gosc,     spojrzal mi sie w oczy, ja bylem zamyslony skupiony na swoich myslach i muzyce,   1,5 sekudny i sie odwrocilem, i za chwile widze katem oka , ze poszedl  stac do innej kasy Chichot  mimo ze  ja bylem  1szy   , a tam wszedzie byla dluzsza kolejka HAHAHAH wtf ?   beke mialem dobra Język

Ja jestem dobry czlowiek, ale w sumie mnie to bawi, jak ludzie mnie czasem unikaja hrhrhr  , ludzie dziwni sa, ale w sumie przezorny zawsze ubezpieczony .   Ostanio prawie  walnalem KO   gosciowi  w wieku 55 lat  bo nagle zaczal na mnie biec od tylu ,  bo mu sie przypomnialo ze czegos zapomnial w sklepie i zaczal w waskiej alejce nagle biec mi na plecy, a ja  w sluchawkach ale tez poczulem  ze  ktos mi na plecy wskakuje i  sie obrócilem  z łokciem wycelowanym w jego nos, i braklo 15 cm, a  zknockoutowalbym  Bogu ducha winnego  siwego pana 50-55 lat.   Posmialismy sie, ale  w sumie to mi glupio jest jak sobie o tym pomysle.  Musze wylajtowac, ale  ludzie tez czasami maja pomysly i fantazje ... Chichot    ta alejka  miedzy budynkami byla tak waska ze by mnie i tak nie mial jak wyminac, a biegl niemal do samych moich plecow, to mega dziwne uczucie  bylo  wiec w sumie sie sobie nie dziwie, ze tak zareagowalem  ale moglaby byc lipa jakbym cos chlopu zrobil .

OK, do nastepnego uploadu,  i pamietajcie  zycie zbyt krotkim jest  aby  je przezyc jako PLACEK !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 12:34:38 wysłane przez halibana » Zapisane
rg21
Newbie
*

Reputacja: +3/-1

« Odpowiedz #79 : Styczeń 05, 2014, 12:58:49 »

przypomniał mi się klasyk Chichot

http://www.youtube.com/watch?v=g54iFlrZyTw
Lampard17
Newbie
*

Reputacja: +10/-1

« Odpowiedz #80 : Styczeń 05, 2014, 01:08:11 »

Postrach ludzkości Chichot

halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Luty 22, 2014, 11:51:08 »

WITAM, cwicze tak  4 razy w tygodniu  czasem nawet 5

na ost foto bylo 79,  dojechalem do   82,5  przez styczen ale mi sie nie podoba juz wiecej, zatem  zaczalem juz powoli powoli redukowac,  

aktualnie na foto  79,5     i mysle cos miedzy 74 a 79   chyba jednak  trzymac, teraz do wakacji skupie sie na budowaniu miesni klaty, biceps, triceps ,  budowanie miesni brzucha  i  spalenie troche tluszczu bo mam ok 20%

ZAUWAZCIE obszar czerwony ; dziura na srodku klaty, ktora zaczela mi sie DELIKATNIE uwidaczniac  [wydaje mi sie ze juz nic sie nie zmienia, a dziura na pare MM robila sie przez jakies 3 lata, po operacji napraawienia klaty, i z rownego idealnego poziomu zapadlo sie pare mm  co mi nie przeszkadza ani troche, pod warunkiem ze nie zapadnie sie dalej po wyjeciu ] .

Zaczela sie ona uwidaczniac  ze wzgl na rozrost bokow klaty, bo duzo cwicze na boki, chce miec zeroka klate i V,  a  ciezko mi ruszyc  do przodu z wzrostem miesni na srodku w okolicach mostka.

na  fioletowo, ten obszar ktory najbardizej mi sie przez ostanie 2 miechy nabudował + kaptury i  szyja, co widac dobrze jak napne odpowiednio, wrzuce moze kiedys foto

ps.

przypominam ze jeszcze niecale pol roku temu mialem suty :

a  na poczatku studiow mialem jeszce kombo :  pectusa plus  te przerosniete meskie cyce  - rzyg
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 12:28:41 wysłane przez halibana » Zapisane
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Listopad 02, 2014, 12:11:08 »

siemka, u mnie trochce  zastój, cwicze sobie tak raz w tygodniu na siłowni  srednio .

Stan wszystkiego  jest taki mniej wiecej jak przy ostanim uploadzie.  1 dzien w tygodniu to taki na utrzymanie sylwetki.  O jakiej kolwiek tendencji  rozwojowej  mowy byc nie moze.

ale biore sie za siebie.  Wyjecie płytki dokladnie 5 lat  po włożeniu juz w Kwietniu 2015 Chichot
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +50/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #83 : Listopad 02, 2014, 05:38:37 »

Hali trzymaj się.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Styczeń 06, 2015, 04:02:38 »

HAPPY NEW YEAR GOŚCIE

u mnie nic nowego.  wyjecie plytki  i  wielki 2015 rok będzie.

Planuje też  zdrowe żywienie, trening i diete od profesionalnego trenera [jeden z top kilku znanych w PL]

WYJECIE PLYTKI MAM JUZ W KWIETNIU [cholera boje sie, ze mi sie znowu zapadanie po 5 latach] .....

KWIECIE 2015 i nastepne 2-3 miechy  to moment prawdy...

CO TO BĘDZIE ...  wkurwilbym sie jakby mi sie cofnelo ... tak ... delikatnie - tzn bardziej bym sie zasmucil niz wkruwil  bo co ma byc to bedzie   aczkolwiek kerwa   byłoby mega żal .   zajebiscie żyło mi sie ostanie 5 lat z prosta klatą Chichot

ps  Ostanio w spamie na mejlu zauwazylem 4 wiadomosci z okresu    kwiecien-czerwiec 2014r.   SORKI ZE DOPIERO TERAZ ODPISALEM ALE   ANTYSPAM zawiódł.   teraz bede bardziej uważny..  Pozdrawiam !!! XD
Polak9
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

« Odpowiedz #85 : Styczeń 06, 2015, 11:16:35 »

haliban miales 5lat plytke?
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #86 : Listopad 13, 2016, 09:49:19 »

haliban miales 5lat plytke?

Płytkę miałem dokładnie 6 lat !

Założona  19.03.2010   wyjęta   na koniec marca 2016  

to jest jakiś tydzień po wyjęciu :

Myślę, że mi się już bardziej nie cofa

[w 2013 zrobiłem zdjęcia, i generalnie zauważyłem, że klata nieco ''siadła'' - są widoczne  chyba na stronie 4 w tym temacie]

Od 2013  nic się już nie rusza  i  po wyjęciu  też nie zauważyłem żadnych zmian bo  tego sie obawiałem najbardziej.
W ogóle to powiem wam, iż po  12-14 miesiącach od założenia płytki  już żyłem na 102 procent bez żadnych oporów.

Miałem jakiś taki wewnętrzny spokój,  nie bałem że mi się przesunie przy jakichś sportach ekstremalnych.
Jedynie co to obawiałem się  ewentualnej stłuczki i  nacisku pasów  bo jeżdzę  codziennie  samochodem bardzo dużo  i
raczej  trzymam pedał w podłodze.  Na szczęście od zawsze jeżdżę bezkolizyjnie i  myślę że tak pozostanie !
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2016, 10:11:54 wysłane przez halibana » Zapisane
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +50/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #87 : Listopad 14, 2016, 12:24:56 »

Długo Cię tu nie było.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #88 : Marzec 01, 2017, 12:03:50 »

CZUWAM  Spoko

Planuje kolejny wpis, w okolicach wakacji
U mnie wszystko elegancko - stary dobrobyt, pozdrawiam czytelników
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #89 : Sierpień 18, 2017, 05:45:28 »

Witam,

U mnie elegancja, aktualnie pracuję nad tym, aby mieć płaski brzuch ... -  jest ciężkie zadanie
Chociaż  zawsze się na takie  sobie obieram   bo innych nie ma sensu

Myślę, że jest opcja, aby do końca roku kalendarzowego osiągnać  zamierzony rezultat - zrobie upload  za kilka miesiecy !
Z fartem !

PS
Gratis dorzucam wyniki  badania Krwi z 16.08.2017 

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
program dla komornika - kliknij aby przeczytać - agencja fotograficzna warszawa - link do strony - fotograf wnętrz warszawa