PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Lipiec 18, 2019, 02:45:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Halibana NUSS Poznan 19.03.10r. Zdj przed, relacja, zdjecia po  (Przeczytany 67541 razy)
MR
Newbie
*

Reputacja: +8/-3

« Odpowiedz #30 : Sierpień 22, 2010, 09:34:16 »

po pół roku płytka lub płyty nie mają prawa się przemieścić!!!
ja miałem wypadek samochodem, stłuczenie klarki, masa bólu 9 miesięcy po nim nadal czuje efekty, ale blachy nie przesunęły się, a przynajmniej jest to niewidoczne na zdjęciach

pozdrawiam,
MR
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Sierpień 25, 2010, 01:18:07 »

po pół roku płytka lub płyty nie mają prawa się przemieścić!!!
ja miałem wypadek samochodem, stłuczenie klarki, masa bólu 9 miesięcy po nim nadal czuje efekty, ale blachy nie przesunęły się, a przynajmniej jest to niewidoczne na zdjęciach

pozdrawiam,
MR

moze nie tyle ''nie maja prawa''   co  raczej   ''zdecydowanie nie powinny ''

pamietajmy ze kazdy przypadek jest inny, ja bym tak zdecydowanie nie powiedzial.

Ale rzeczywiscie lekarze podaja 6 miesiecy jako okres gdzie plytka jest juz względnie stabilna i nie powinna sie przemiescic.
Drax
Newbie
*

Reputacja: +8/-0

« Odpowiedz #32 : Sierpień 25, 2010, 04:33:57 »

Po operacji dość długo bolało miejsce, gdzie płytka jest zamocowana. Ale tylko z lewej strony. Gdy po 3 miesiącach zacząłem ćwiczyć. Ta lewa strona często pobolewała. Ale nie tylko po ćwiczeniach, także rano gdy się obudziłem. Te miejsce zawsze dawało o sobie znać za każdym razem gdy wracałem z siłowni. Nie zwracałem na to uwagi. Lekarz przecież powiedział, że po 3 miesiącach mogę ćwiczyć, także pakować na siłowni. No i z tej strony wystaje właśnie mi płytka. Jak ćwiczyłem i to miejsce mnie bolało, miałem wrażenie, że ta płytka wystaje mi coraz bardziej.
Jakiś miesiąc temu gdy ćwiczyłem na siłowni, zaczęło mnie mocno boleć właśnie to miejsce. Przez następne dni piekł mnie mostek i bolały plecy wraz miejscem mocowania płytki z lewej strony. Od tamtej pory, do dnia dzisiejszego, skończyły się wszelkie bóle związane z klatką piersiową i płytką. Ćwiczę nadal regularnie na siłowni. Wykonuje więcej ćwiczeń związanych z dźwiganiem ciężarów. A płytka nie daje o sobie w ogóle znać. Nawet teraz płytka nie wystaje mi tak z tej lewej strony jak wcześniej.  [Wcześniej było widać że wystaje, teraz tylko gdy dotknę w to miejsce]. Mam nawet wrażenie że górna lewa część klatki mi się minimalnie podniosła.
Widocznie płytka musiała mi się przesunąć. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2010, 04:35:38 wysłane przez Drax » Zapisane
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Sierpień 26, 2010, 01:11:18 »

ogolnie to rozumiem twoje zniecierpliwienie  powrotem do normalnosci  czy nawet do tworzenia nowego siebie

ale pospiech wskazany jest tylko przy Lapaniu Pchel.

Gdyby mnie bolalo nierownomiernie, albo  tak jak mowisz w mocowaniu / mocowaniach   plytki   to bym tego nie ignorowal, tylko jak najwiecej czasu cwiczyl z piwem przed telewizorem  zamiast  byc aktywnym fizycznie ;s

Kazdy jednak jest kowalem wlasnego losu ignorowales to umyslnie i wiedziales ze sie cos moze dziac.
Podjales ryzyko,  zycze Ci dobrze i licze ze juz pozostanie tak jak jest i bez boli   ale uwazaj i nie przeciazaj sie kolego  Język
streetball
Newbie
*

Reputacja: +22/-0

« Odpowiedz #34 : Sierpień 27, 2010, 08:30:22 »

A ja właśnie popieram Drax'a Uśmiech

23.06.2010. Włożenie płytki w Akademii Medycznej w Gdańsku
16.01.2013. Wyjęcie płytki.
http://www.pectus.pl/index.php/topic,2976.0.html
NEVER GIVE UP !
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Listopad 01, 2010, 03:38:40 »

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

WRZUCAM 3 ZDJECIA      RÓWNE    7 MIECHOW PO OPERACJI

Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 01, 2010, 05:01:43 »

ładnie, ładnie

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
kuba
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #37 : Listopad 01, 2010, 09:39:24 »

Witam,
Bardzo ładnie to wygląda ! Gratulacje !

U mnie to tak rewelacyjnie nie wygląda, szacuję poprawę na 70%, a co będzie jak wyjmą hehe  Duży uśmiech Duży uśmiech
No ale póki co trzeba dokończyć leczenie odmy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 09:41:49 wysłane przez kuba » Zapisane
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Listopad 25, 2010, 02:19:36 »

dzieki chlopaki hehehe

klatka jest splaszczona na gorze ale na prawde jestem tak okrutnie zadowolony ze nie potrafie tego opisac.

wystarczy ze spojrze na stare zdjecie ...

i na nowe :

kozak.

teraz takie male przemyslenie.

AKTUALNIE

jestem  jednym z najszczesliwszych ludzi na swiecie aktualnie, wyzbycie sie tego czegos na srodku klatki piersiowej  totalnie usunęło wszystkie bariery jakie tylko mialem w swoim mózgu.

Jestem teraz człowiekiem wyjętym, wyjętym z gonitwy szczurow
ogranicza mnie tylko to czego JESZCZE nie potrafie zrozumiec  ale brnę,mysle idę dalej, przechodze kolejne stopnie

w sumie to nie wiem na ile, operacja  a na ile po prostu zmiany mentalne zmienily moje zycie.
ale to do konca nie istotne. [a moze jedno nie moglo zajsc bez drugiego?]

zycze kazdemu aby codziennie tak jak ja kladl sie i wstawal z bananem na ryju  Język
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2012, 05:01:12 wysłane przez halibana » Zapisane
User
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Listopad 25, 2010, 10:26:20 »

fajnie i madrze napisane! zazdroszcze tych pozytywnych mysli i efektow!!! 3maj sie. pozdro
gizmoo
Newbie
*

Reputacja: +5/-6

« Odpowiedz #40 : Listopad 26, 2010, 09:29:32 »

halibaba, tak na moje oko to Ty byłeś zdrowy facet, nic przed zabiegiem Ci nie
dolegało, żadnych dolegliwości ze strony układu oddechowo-krązeniowego, zreszta sam o tym
wiesz. Żaden chirurg operuący Ravitchem by Cię nie pokroił, zresztą myślę że Nussem też.
Mogli Cię zoperować tylko w jednym szpitalu(Poznań), zreszta sam wiesz że gdyby miał Cię
kwalifikować dr.Pawlak pewnie byś nie został zakwalifikowany do zabiegu, ale przyjechałes,
zostałeś przyjęty i musieli wyrobić kontrakt żeby dostać kasę, tyle w temacie.
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Listopad 28, 2010, 01:59:47 »

halibaba, tak na moje oko to Ty byłeś zdrowy facet, nic przed zabiegiem Ci nie
dolegało, żadnych dolegliwości ze strony układu oddechowo-krązeniowego, zreszta sam o tym
wiesz. Żaden chirurg operuący Ravitchem by Cię nie pokroił, zresztą myślę że Nussem też.
Mogli Cię zoperować tylko w jednym szpitalu(Poznań), zreszta sam wiesz że gdyby miał Cię
kwalifikować dr.Pawlak pewnie byś nie został zakwalifikowany do zabiegu, ale przyjechałes,
zostałeś przyjęty i musieli wyrobić kontrakt żeby dostać kasę, tyle w temacie.

spoko taka jest twoja opinia. masz do niej prawo.

wiem ze dr Pawlak by mnie tak latwo nie zakwalifikowal i by mi odradzał, ale gdybym ja byl w 110 % przekonany i mu dobrze to przedlozyl podejrzewam ze tez by sie mnie podjął.

czy to jest jedyne miejsce ?  E raczej nie, widzialem po 1 podobnym przypadku w Gdansku i Lodzi.

a ze oddechowo mi nic nie dolegalo to przeciez fakt. A operacja była mozliwa bo jednak klatka nie była rozwinieta w sposob prawidlowy.  to chiba tyle hmm
streetball
Newbie
*

Reputacja: +22/-0

« Odpowiedz #42 : Listopad 28, 2010, 10:54:28 »

jestem  jednym z najszczesliwszych ludzi na swiecie aktualnie, wyzbycie sie tego czegos na srodku klatki piersiowej  totalnie usunęło wszystkie bariery jakie tylko mialem w swoim mózgu.

w sumie to nie wiem na ile, operacja  a na ile po prostu zmiany mentalne zmienily moje zycie.
ale to do konca nie istotne. [a moze jedno nie moglo zajsc bez drugiego?]

zycze kazdemu aby codziennie tak jak ja kladl sie i wstawal z bananem na ryju  Język

Dokładnie, mam tak samo.
To jest nie do opisania o ile bardziej człowiek jest szcześliwy z normalną klatą.
Mi również zniknęły wszelkie barjery w mózgu.
I tyle pozytywnych zmian zaszło w moim życiu, że to jest aż nie możliwe.
I też czasami wystarczy że zdejme koszulke i spr klate i od razu jestem zadowolony.
(Mimo że nie mam tak pięknej klaty jak Twoja i jeśli ktoś by  mnie dotknąl to może by cos dziwnego wyczuł - Asymetria jednak była) Ale teraz mam na to wyj*****.
Jestem szczęśliwy do potęgi. hahahah Chichot

23.06.2010. Włożenie płytki w Akademii Medycznej w Gdańsku
16.01.2013. Wyjęcie płytki.
http://www.pectus.pl/index.php/topic,2976.0.html
NEVER GIVE UP !
halibana
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Styczeń 21, 2011, 01:13:14 »

10 miesiecy po operacji

pozdrawia was kubo/robert

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAA
Triel
Newbie
*

Reputacja: +7/-0

« Odpowiedz #44 : Styczeń 21, 2011, 08:20:24 »

Niczym młody bóg  Duży uśmiech

Operowana metodą Nussa 23.11.2010 w Poznaniu (2 płytki)

http://www.pustamiska.pl/
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Betonové Jímky Frenštát pod Radhoštěm - oznakowanie clp - bramy garażowe hormann lublin, napędy - blokady parkingowe - wizażystka warszawa