PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Lipiec 13, 2020, 03:53:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: PE i PC a płeć przeciwna :)  (Przeczytany 109999 razy)
betusia
Newbie
*

Reputacja: +3/-4

« Odpowiedz #90 : Wrzesień 28, 2006, 08:00:05 »

leela, mogłabyś na chwilę wyrwać się od tego uogólnienia i napisać o co tak naprawdę chodzi?

Cytat: "leela"
Tym bardziej podziwiam ludzi którzy potrafią sobie jaja z tego robic i powodowac, że inni zaśmiewają sie po pachy (no chciaz ten żart nie był może AŻ TAK dobry, ale powiedzmy, że odnoszę się do sytuacji bardziej ogólnej).

Może dopóki ktoś jest bardzo młody a wada nie jest na tyle duża aby przeszkadzała, i aby myśleć o niej non stop to można sobie z niej żartować...

Mi natomiast nie jest do śmiechu i nawet jest mi przykro na samo wspomnienie, że kiedyś miałam wadę.

Dla mnie to był problem - który dało się z powodzeniem rozwiązać, czego i Tobie życzę.

Cytat: "leela"
wszystkie są podobne

Jak Ci się nie podobają moje posty - to trudno - nie czytaj. Mimo wszystko nie wiem na czym ma polegać to, że "wszystkie są podobne". Jeśli masz mi coś do zarzucenia to napisza na tak zwany priv, żeby wątku nie zaśmiecać.

Bida
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

6154534
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #91 : Wrzesień 28, 2006, 08:56:50 »

Nie ma to jak dziewczyna tańcząc wtula się w twoją zooperowaną klatę  :mrgreen:  i tak tańczyłem przez godzinę jak nie lepiej  :lol:  ale jednak jak sie zaszlało to troche boli  :?
betusia
Newbie
*

« Odpowiedz #92 : Wrzesień 28, 2006, 09:37:19 »

Bida, to na razie się jeszcze troszkę ograniczaj w kwestii przytulania, bo jak za bardzo się roztańczysz to jeszcze sobie coś zrobisz przez przypadek...

Jesteś jeszcze młody, więc wszystko przed Tobą Mrugnięcie

Bida
Newbie
*

6154534
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Wrzesień 29, 2006, 08:06:24 »

Ale to ona sie wtuliła jako pierwsza  :lol:  wienc po co miałem ją od siebie odrywać  :wink:
betusia
Newbie
*

« Odpowiedz #94 : Wrzesień 29, 2006, 09:25:04 »

Cytat: "Bida"
po co miałem ją od siebie odrywać

żeby Ci świeżo zoperowanej klatki nie rozwaliła Uśmiech

Czasami pozornie grzecznie wyglądająca dziewczyna może mieć w sobie tak wielkie pokłady agresji, że nikt by się nie spodziewał...

Bida
Newbie
*

6154534
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #95 : Wrzesień 29, 2006, 09:35:16 »

Ona nawet szybkiego chciała tańczyć blisko... Zreszto wole zeby sie wtuliła niż jak taka inna szarpała za rence że apap brać musiałem...   :?  A dzis podobno cały dzień gadała jak to fajnie się za mną tańczyło... :roll:

[ Dodano: Sob Lis 18, 2006 9:47 pm ]
To już dróga dyska po operacji   Spoko  Co jak co ale z płytką czy bez jestem królem parkietu  :mrgreen: tylko jak poskakałem to bolało  :?

[ Dodano: Nie Lis 26, 2006 10:02 pm ]
Hehe... Był poruszony tutaj gdzies temat co by było jak by się dwoje pectusów (chodzi o chłopaka i dziewczyne)spotkało...  :lol:  No cuż, nam(ja i moja dziewczyna) sie jak narazie układa  Spoko
suu
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #96 : Styczeń 24, 2007, 11:00:39 »

czesc mam PE i nawet nie ma mowy o plci przeciwnej! chyba bym upadla na glowe pokazujac sie komus w takim stanie!Ludzie naprawde wam gratuluje jesli jestescie po jakichkolwiek zwiazkach bo ja jak do tej pory nie mialam odwagi na zaden!szacunek dla was wszystkich!macie odwage i to nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka!pozdrawiam was wszystkich!!!!
Pe~16
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #97 : Styczeń 25, 2007, 03:14:12 »

Witam was  Mrugnięcie Mam PE , i jakoś mi to nie przeszkadzało kiedy miałem dziewczynę Chichot Poprostu jak partner  ciebie kocha to nie bedzie mu to przeszkadzało że masz PE, z czasem to nawet tą "wadę" polubi Duży uśmiech
P.s  Szukam partnerki Uśmiech aha i  chciałbym żeby była nie paląca Mrugnięcie Najlepiej z Wrocławia Duży uśmiech Pozdrawiam
Płetwa
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #98 : Styczeń 26, 2007, 11:04:02 »

ja sie dziwie że Moja Była niezauważyła PC Duży uśmiech przeciez Widziała mnie bez koszulki chociaz teraz to wygląda lepiej i mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej. Wam Życze Znalezienia Drugiej Połówki Uśmiech
ja narazie niemam a sa dni co niewytrzymuje prawie. Pozdrawiam Siostry i Braci Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2007, 11:05:37 wysłane przez Płetwa » Zapisane
biteel
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #99 : Grudzień 27, 2007, 10:15:54 »

Mam dziewczyne dlugo bo prawie 5 lat, nie ma z tym wiekszych problemow, a w zasadzie to zadnych. Choc wiem ze pewnie chcialaby sie przytulic do pieknej meskiej klaty, ale ja niestety nie moge jej tego zaoferowac...
Wczesniej jak mialem krotkoterminowe znajomosci czasami stanowilo to drobny problem. Ale wiadomo wiek byl inny, rowiesnicy tez mieli nieciekawe klaty, niewysportowane. Teraz to juz raczej obawiam sie ze niejedna by mnie wysmiala, ubrala sie i wyszla.
snajper
Newbie
*

Reputacja: +2/-7

« Odpowiedz #100 : Styczeń 19, 2008, 04:06:49 »

hmm zdjąłem koszulkę przed moją dziewczyną po miesiącu znajomości nie chciałem mieć przed nią, żadnych tajemnic. Jej reakcja była taka: o jej jaki Ty jesteś chudziutki, aż widać Ci kości. Odpowiedziałem jej na to że to nie są kości tylko mięśnie Duży uśmiech, bardzo się ucieszyła z tego powodu i powiedziała, że jej to nie przeszkadza i, że jak kiedyś będę chciał się poddać na operacje to tylko z własnej woli  Mrugnięcie
Adrian_listek
Global Moderator
Newbie

Reputacja: +4/-4

9115117
« Odpowiedz #101 : Wrzesień 14, 2008, 10:42:31 »

Ja juz z moja 4,5 roku i jest supwer wakacje zaliczone  teraz troche brzuszek zrzucic bo sie przytylo no i moze sproboje zainwestowac w pompke ale to za jakis czas

E 19 lat
doti
Gość
« Odpowiedz #102 : Styczeń 23, 2009, 12:25:35 »

Powiedziałam mojemu chłopakowi o mojej wadzie którą mialam (bo jestem już po operacji) powiedział że to akceptuje i rozumie tyle że  pare dni potem  zerwał ze mną
z błachego powodu  jestem prawie pewna że to z powodu mojej wady:-( Powoli zaczynam mieć tego dość z kolejnym chłopakiem pewnie będzie tak samo .Mimo że teraz mam wymarzoną klate zawsze to będzie za mną szło.Jestem totalnie załamana i odechciewa mi sie wszystkiego wiem że ludzie mają większe problemy ale ja już mam dość czuje sie teraz beznadziejnie  Płacz
snajper
Newbie
*

Reputacja: +2/-7

« Odpowiedz #103 : Marzec 02, 2009, 09:25:22 »

Wczoraj położyłem się na dziewczynę przodem do niej . Wiedziała co mi jest, wyczuła tą moją wadę klatki piersiowej. pwoiedziała że może zaakceptuje mnie jak sie z tym pogodzi . czyli nigdy bo juz słysze to nty raz;/
szymon123
Newbie
*

Reputacja: +4/-11

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #104 : Marzec 03, 2009, 09:57:25 »

Doti: masz normalną klatkę teraz - to w czym jest problem?? wytlumacz mi bo nie rozumiem.

snajper: może zabrzmi to arogancko, ale liczysz na jej łaske? czy zaakceptuje Twoją wadę czy nie? mi gdyby tak dziewczyna powiedziała to bym z nią zerwał.
Miałem już trochę dziewczyn i nigdy żadna nic nie miała do mojej klatki. Może ona czeka aż Ty sam zmienisz swoje podejście do siebie i waszego związku?
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
TS2 Space ISP - speedtest orange - zdobywanie fanów facebook - Airmax internet - kamera Sanok