PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 02, 2021, 05:47:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: PE i PC a płeć przeciwna :)  (Przeczytany 122488 razy)
pletwa
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 05, 2006, 01:55:05 »

Betusia to możesz przyjechać kiedyś :wink:  razem mu nawalimy razem zawsze razniej hehe :mrgreen:
betusia
Newbie
*

Reputacja: +3/-4

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 05, 2006, 02:09:03 »

pletwa ja Ci prędzej w gowę przywalę niedługo... jak nie zaintereujesz się operacją... :mrgreen:
Już nawet Archont stwierdził, że masz mnie posłuchać...
Po co masz tkwić w więzieniu z własnego ciała?
Po co masz sam siebie skazywać na cierpienie? Za jakie grzechy? A może tych chcesz zostać świętym męczennikiem od PectusaCarinatusa... ?

Archont
Newbie
*

Reputacja: +0/-1

2970088
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 05, 2006, 02:14:21 »

Ja mam wrazenie ze on tak chce:d nawet daje sie bic. Pletwa nastawia drugi policzek jak ktos go zdzieli Chichot
pletwa
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 05, 2006, 02:15:38 »

Betusia tez chcwsz mnie bić :?:  :mrgreen: Kobieta mnie może bić POZWALAM  Chichot Tylko nie po oczach Język
betusia
Newbie
*

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 05, 2006, 02:18:26 »

Pletwa nastawia drugi policzek jak ktos go zdzieli

No to już jakiś krok do tego by być męczennikiem jest...
Ale czy świętym zostanie to nie wiem...
Bo podobno trzeba dążyć do swojego szcześcia - a nie się zadręczać na własne życzenie...

pletwa
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 05, 2006, 02:36:37 »

kto mówi o drugim policzku :!:  :?:
nie nastawiam jak ktos mnie walmnie to oddaje no Chyba ze to Dziewczyna :wink:
Adrian_listek
Global Moderator
Newbie

Reputacja: +4/-4

9115117
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 06, 2006, 02:07:43 »

Tematem przewodnim sa relacje PE i PC z plcia przeciwna a nie to czy płetwa lubi byc meczenikiem lub lubi byc bity przez kobiety bez spamu prosze Język bo ostrzezenia poleca Język

E 19 lat
pletwa
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 06, 2006, 12:29:04 »

Kobiety sznanuje co nie jedna się przekonała Chichot wreacając do tematu to mnie sie wydaje że Kobieta woli miec takiego faceta co ją bije niż z PC to moje zdanie niestety kilka razy sie przekonałem :evil: i tak nie zmienie swego podejścia nawet jak mam byc do konca sam :evil:
betusia
Newbie
*

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 06, 2006, 12:51:16 »

Cytat: "pletwa"
Kobiety sznanuje co nie jedna się przekonała Chichot wreacając do tematu to mnie sie wydaje że Kobieta woli miec takiego faceta co ją bije niż z PC to moje zdanie niestety kilka razy sie przekonałem :evil: i tak nie zmienie swego podejścia nawet jak mam byc do konca sam :evil:

Kobieta chce żeby jej mężczyzna pasował do niej również wizualnie...
Trudno się więc dziwić, że mając ładną klatkę + dwie piersi gratis -- chce mieć chłopaka przystojnego z ładną klatką...
A gdyby któryś podniósł na mnie rękę - to od razu bym mu rzeczy spakowała w worki i rozwód.... Kobiety się nie bije, dzieci również... Ale taki facet jak Ty to powinien dostać za to, że nic nie robi ze swoją klatka....

pletwa
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 06, 2006, 01:04:09 »

szkoda że wcześniej Ciebie nie poznałem i Reszte załogi to pewnie juz bym był na konsultacji i czekał na operacje ale w tej chwili jest to niemozliwe :evil: za błedy trzeba płacic a co do facetów którzybiją Kobiety i Dzieci to jak bym widział taka sytuacje to niewachał bym sie tego gościa trzaskać pewnie potem bym nic prawie niepamiętał ale jak sie wkurze porzadnie a na damskich bokserach mam furie to nieręcze za siebie a i wyładowałbym sie na gnojku :evil: kilka razy w zyciu niepanowałem na soba miałem zawiasy za pobicie chociaz to było w obronie Kogoś Bliskiego. cała Prawda sa swiadkowie Uśmiech
betusia
Newbie
*

« Odpowiedz #25 : Czerwiec 06, 2006, 01:39:59 »

Cytat: "pletwa"
ale w tej chwili jest to niemozliwe

Z góry bardzo Adriana i innych modów za mały offtopik przepraszam - ale płetwa powiedz dlaczego niemożliwe?
W tym szpitalu, w którym ja byłam operowana wiem - że byłby przypadki operowania klatek u osób dorosłych - a na pewno po 30stce.
Jestem przekonana, że jakbyś chciał to by się dało zoperować.
Poza tym - za jakie błędy masz płacić swoim nieszczęściem? Za błędy swoich rodziców - którzy w miare wcześnie nie zaprowadzili Cię na op? Powiedz coś - bo ja już tego nie rozumiem.... Wiem - jaką udręką jest kurza klatka piersiowa - myślę, że bez porównania z lejkowatą  :roll: i chciałabym, żebyś mógł się pozbyć tego problemu.

Archont
Newbie
*

2970088
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 06, 2006, 01:48:36 »

Cytat: "betusia"
Wiem - jaką udręką jest kurza klatka piersiowa - myślę, że bez porównania z lejkowatą  

Hej betusia czemu wg ciebie PC jest gorsze? Jestem ciekaw bo jak zawsze sobie myslalem to chyba wolalbym Pc od mojego Pe.
betusia
Newbie
*

« Odpowiedz #27 : Czerwiec 06, 2006, 02:01:56 »

Cytat: "Archont"
Hej betusia czemu wg ciebie PC jest gorsze?

Odpowiedź. PE - optycznie powiększa piersi...  ( To możemy podciągnąć jako związane z tematem przewodnim PE i PC a płeć przeciwna Uśmiech Poza tym lepiej jest mieć coś wgłębionego niż wystającego - tak samo jak lepiej nie mieć wybałuszonych oczu, czy nosa jak pinokio - bo zwyczajnie przeszkadza... Pod względem wizualnym PC jest gorsze - ale coś za coś - operacja PC jest łatwiejsza do zniesienia bo NUSSowych blaszek nie trzeba nosić Uśmiech

Archont
Newbie
*

2970088
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 06, 2006, 02:07:10 »

Co prawda to prawda. Generalnie latwiej cos zmniejszyc  :?  niz powiekszyc.
pletwa
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 06, 2006, 02:09:51 »

Archont PC jest gorsze od PE tak uważam poniewaz dziura w klatce przez mieśnie bardziej koryguje klatke niż wypuikłosc a po za tym tak niewidac PE jak PC mam Kolegów z PE a z PC nieznam nikogo oprócz Ludzi na Forum i rzecz jasna mnie
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Zł Alwernia cze gru Zapraszamy do zapoznania - pełen raport - na blogu autora - moja strona - źródło