PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 24, 2019, 04:59:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11
  Drukuj  
Autor Wątek: PE i PC a płeć przeciwna :)  (Przeczytany 85795 razy)
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #135 : Styczeń 02, 2014, 10:30:17 »

Nie ma się co oszukiwać że o takich klatach jak my mamy marzą dziewczyny
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 05:27:43 wysłane przez piłkarz90 » Zapisane

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Lampard17
Newbie
*

Reputacja: +10/-1

« Odpowiedz #136 : Styczeń 03, 2014, 12:03:35 »

Nooo baaa  Chichot
marcela
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #137 : Styczeń 18, 2014, 06:46:59 »

o jakich klatkach marzą? Z pectusem, chyba wam się coś pomyliło :p

Nuss 1 płytka, Poznań 06.03.2015r.
Monia91
Newbie
*

Reputacja: +6/-0

« Odpowiedz #138 : Czerwiec 29, 2014, 08:47:54 »

Czas, żebym ja wypowiedziała się w tym temacie Chichot
Wiadomo, ciężko otworzyć się na płeć przeciwną z taką wadą... Ja rozebrałam się przed obecnym już narzeczonym dopiero po roku znajomości. Wszystkie sytuacje intymne były w staniku albo koszulce. Nadszedł jednak dzień w którym odważyłam obnażyć swą wadę i nie zmieniło to podejścia mojego faceta do mnie. Wręcz przeciwnie. Także wystarczy znaleźć odpowiednią osobę, dla której nie tylko wygląd się liczy. Niestety faktem jest, że takich osób jest niewiele. Ja jestem szczęściarą, bo trafiłam na faceta, którego pociągałem przed operacją i pociągam po operacji. W szpitalu siedział przy mnie od rana do wieczora i nie zbierało mu się na wymioty kiedy patrzył na mnie taką bladą i z tłustymi włosami Mrugnięcie 5 lipca minie piąta rocznica naszego związku, więc jestem przykładem, że pektusice i pectusy mogą mieć udany związek Uśmiech I tego wszystkim życzę!!!

Nuss+Ravitch - Poznań - 15 maja 2014 roku.
Wyjęcie płytki - 8 maja 2017 roku.
titirititatatata
Newbie
*

« Odpowiedz #139 : Marzec 17, 2015, 10:32:26 »

Ja mam sporą wadę, jestem trochę na masie i dziewczynę od pół roku. Nie wyglądam idealnie, ale moja dziewczyna nigdy nawet słowem się nie odezwała. Byłem z nią na basenach itp. itd. Kiedyś tylko zerknęła i pewnie zastanawiała się skąd ja takie coś mam. Dogadujemy się, a w łóżku sama tak jakoś układa ręce że jak jest na mnie to nie wkłada mi ich w dołek. Tragedii nie ma. Kiedyś z inną jak byłem to się naśmiewała ze mnie. Zależy od osoby. W każdym bądź razie moja samoocena jest kiepska, ale jestem już bardzo dawno po wieku nastoletnim i moje myśli krążą wokół czegoś innego niż takie niedoskonałości. Mogę powiedzieć że przy niej o tym zapominam. Jak będzie dalej, a nie długo wakacje czas pokaże Uśmiech
marcela
Newbie
*

« Odpowiedz #140 : Marzec 17, 2015, 03:38:15 »

Dobrze, że nie jesteś z tą co się naśmiewała bo to tępa dzida musiała być...

sivas
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #141 : Maj 18, 2015, 01:31:29 »

ja nigdy nie miałem z tego powodu problemów w kontaktach z płcią przeciwną. Moja obecna dziewczyna, z którą jestem już prawie dwa lata też nie ma nic przeciwko samej wadzie u mnie, bardzo mnie wspiera i jest dla mnie prawdziwym oparciem.

Jedyny problem w naszym związku stanowi kwestia dzieci, ponieważ moja dziewczyna obawia się, że nasze dzieci mogą odziedziczyć tą wadę (ja w sumie też chciałbym tego uniknąć). Bardzo możliwe, że nigdy nie zdecyduje się na dzieci ze mną, a oboje bardzo ich chcemy... (tak przy okazji, jesli znacie jakiś sposób, żeby ustalić przyczynę PE bedę wdzięczny za informacje)
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #142 : Maj 18, 2015, 04:22:00 »

Bez urazy, ale glupi powód

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
marcela
Newbie
*

« Odpowiedz #143 : Maj 19, 2015, 12:43:57 »

Yyy powód bardzo głupi za przeproszeniem, ja rozumiem gdy w grę wchodzi jakieś poważne kalectwo lub ciężkie choroby...

krysiazg
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #144 : Maj 19, 2015, 10:19:50 »

PE to nie zespół Downa żeby się tego obawiać, jeśli nie chce się zdecydować na dziecko ze względu na PE to tylko wymówka, dzieci zdrowych osób rodzą się bardzo chore.
xxxadamxxx
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #145 : Sierpień 11, 2015, 07:51:47 »

Panie I panowie troche sie usmialem jak przeczytalem o Waszych obawach,  lekach. Owszem,  nie ma co paradowac po miescie bez koszulki jak sie nie ma co pokazac. A zauwazyliscie jak Wy patrzycie na ludzi przesadnie otylych, brzydkich ( przez uzywki np albo po wypadku,  przeszli ciezki tradzik I maja dzioby na twarzy)  co oni maja zrobic? Widzialem galerie Waszych zdjec,  na prawde w wiekszosci przypadkow ja chcialbym miec taka klatke piersiowa a mam zapadnieta z jednej strony bardziej czego prawie nie widac bo chodze na silke I ladnie mi sie to miesniami zalalo a do tego mam geste owlosienie. Suma sumarum do wszystkich chudzielcow przewrazliwionych na punkcie swojego wygladu - cwiczcie systematycznie na silowni I jedzcie az bedziecie plakac to przytyjecie I nic nie bedzie widac.
Co do dziewczyn - liczy sie charakter a nie wyglad.  Mam sasiadke garbata no koszmar a ma wspanialy charakter,  ta wada zmusila ja by skonczyc dobre studia,  ma wysokiego przystojnego meza,  dobrze zarabia I maja dwie urocze wysokie szczuple dorosle corki - mozna? MOZNA!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2015, 11:00:15 wysłane przez xxxadamxxx » Zapisane
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #146 : Sierpień 11, 2015, 09:16:55 »

Może dobrze zarabia a mąż nic nie robi i wiadomo czemu z nią jest hyhy, zazwyczaj działa to w drugą stronę Mrugnięcie Co do siłki się nie zgadzam mam asymetrie i dziure pod sutkiem (zapadniete żebro) jedna strona wyżej od drugiej. Co mi po siłowni na masie trochę przykryje. A rozchodzi się o sylwetke estetyczną 5-8% tłuszczu 6pak i co mięśnie brzucha niżej po jednej stronie bo i żebra niżej to samo z Klatą jak jeden mięsień piersiowy ci wystaje o 2cm od drugiego. Symetryczną klatkę można fajnie zbudować ja natomiast nawet po operacji mogę jedynie żałować, że was nie posłuchałem z Poznaniem bo mieliście rację, że u mnie 2-3 płytki, a nie 1... Straciłem tylko 2 lata można powiedzieć bo ie zdejmę koszulki nigdzieeeee!!! Język
xxxadamxxx
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #147 : Sierpień 11, 2015, 11:14:26 »

Ok, nie pisze tu o przypadkach ktore trzeba operowac.  Nie chce nikogo urazic. Mam na mysli płec przeciwna,  aby zdobyc druga polowke nie trzeba byc wcale przystojnym,  bogatym tylko pewnym siebie, miec pasje,  hobby, wyksztalcenie poprostu cos soba reprezentowac - nie ma ludzi idealnych,  kazdy ma tam jakies skrzywienie... Jestesmy wyjatkowi i tak powinnismy o sobie mówić I myslec.
A przy okazji to co myslicie o implancie silikonowym stosowanym w chirurgi plastycznej takim jak powieksza sie cycki by wypelnic wlasnie takie zapadniete żebro lub inna niedoskonalosc?
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #148 : Sierpień 12, 2015, 11:42:08 »

Nie, ja myślę o drugiej, nie czekaj wstecz to by była 3 operacja licząc wyjęcie. Moja wada była duża i asymetryczna dostałem jedną płytkę , 2 zapewne załatwiłyby sprawę, po prostu źle wybrałem, poza tym codziennie w lustrze zdejmuje koszulkę i oglądam to po parę razy to już jest chore... jak mam niby o tym zapomnieć, nie widzę innego rozwiązania
xxxadamxxx
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #149 : Sierpień 12, 2015, 03:43:08 »

Spokojnie,  nie robcie sobie chorych jazd bo do tego skrzywicie sobie psychike.  Ja mam tyle fajnych zajec na glowie,  ze nie mam czasu o tym myslec. Zycie jest jedno I trzeba je wykorzystac jak najlepiej a nie stac przed lustrem I sie dolowac. Popatrzcie na te tluste swinie co biegaja po ulicach I mimo, ze moga ze soba zrobic wszystko to sa tak leniwi, ze wola narzekac I siedziec przed telewizorem zajadajac chipsy popijajac cola.
Ja mieszkam,  pracuje, studiuje w UK a dokladnie nad morzem  I chcac nie chcac musze wychodzic ze znajomymi na plaze. Wiedza ze jestem jaki jestem I nikt nigdy nic mi nie powiedzial bo tu biegaja takie przypadki po plazy I ulicach, ze w porownaniu pectusem to jest nic.
A wiec odwagi,  nie lamcie sie I usmiech na twarz!
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Szamba - oferta - nieruchomości Warszawa - www.moment.pl - druk solwentowy