PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Czerwiec 24, 2018, 01:50:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Drukuj  
Autor Wątek: PE i PC a płeć przeciwna :)  (Przeczytany 79269 razy)
PaQ91
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #120 : Marzec 10, 2010, 07:35:45 »

Ja mam chłopaka. Już 9 miesięcy.
Wie o moim PE, ale nie przeszkadza mu to w ogóle.
Mimo to mi przeszkadza i kiedy dotyka mnie w tych okolicach to się krępuję i "gasnę", że tak powiem...
To pierwszy chłopak, który wie o moim problemie. Nigdy tego nie ujawniałam i nie miałam problemu z płcią przeciwną Uśmiech
T-Dogg
Newbie
*

« Odpowiedz #121 : Kwiecień 24, 2010, 09:14:55 »

Siemka
Może ja troszkę z innej beczki (o płci przeciwnej, ale nie o PE i PC). Otóż teraz mamy końcówkę kwietnia. Poznałem super dziewczynę. Bardzo fajnie mi sie z nią gada i w ogóle, ale jest problem. Jestem od niej starszy o 2 lata. Jestem w III gimnazjum (16 lat) zaraz pisze egzaminy i ide do innej szkoły po wakacjach. Do tej szkoły do której teraz chodzę mam ok. 20 km. (ona jest z okolic więc do niej też mam ok. 20km). I teraz problem. Czy ma to sens, żebym zaczął jakieś konkretne działania do końca tego roku (koniec teraz jest chyba tydzień przed końcem czerwca)? Teraz ide do liceum, a ona zostanie w starej szkole- 20 km ode mnie. Nie wiem czy by to miało jakikolwiek sens. Nie mam 18 lat, nie mam więc auta. Zostają busy i rower (którym w wolnym tempie dojeżdżałbym około 60-70 minut-chyba...). Kolega mnie tu zniechęca. Gada,że to nie wyjdzie, ale ja spać przez nią nie mogę xD. Co byście zrobili?

Only God Can Judge Me- 2pac
GG: 3829896
SlepaStrzala
Newbie
*

Reputacja: +6/-6

Koksik

« Odpowiedz #122 : Kwiecień 25, 2010, 12:51:56 »

Jeśli masz szanse, to do niej wal, bo możesz drugiej takiej okazji nie mieć.
"Lepiej zrobić coś a później żałować, niż żałować, że tego się nie zrobiło"
A wiem o czym mówię, bo poznałem (rok temu) dziewczynę na koloniach, coś zaiskrzyło, ale kiedy wróciłem do domu, odechciało mi się, mimo, że miałem ogromne szanse - no i teraz żałuje ...
Triel
Newbie
*

Reputacja: +7/-0

« Odpowiedz #123 : Kwiecień 26, 2010, 02:37:23 »

SlepaStrzała ma rację. T-Dogg działaj!! Ja kiedyś znałam chłopaka który jeździł 400 km do swojej dziewczyny Uśmiech Mieli do siebie daleko ale obojgu bardzo na sobie zależało.A kolega pewnie tak cię zniechęca bo może się obawia,że nie będziesz już znajdować dla niego czasu Uśmiech

Operowana metodą Nussa 23.11.2010 w Poznaniu (2 płytki)

http://www.pustamiska.pl/
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #124 : Kwiecień 27, 2010, 05:26:08 »

ja spotkalem typa w pociagu

co z sosnowca zapieprzal do bialegostoku na weekand do dziewczyny  a dla Ciebie pare kilometrow to przeszkoda. Wstydz sie synu !  Buzia na kłódkę
streetball
Newbie
*

Reputacja: +22/-0

« Odpowiedz #125 : Wrzesień 23, 2010, 08:14:49 »

Moim zdanie PE bardzo przeszkadza przy kontaktach z dziewczynami. Jestem 3 miesiące po operacji i mówie to z mojego krótkiego doświadczenia Chichot Zawsze się bałem że jakaś dziewczyna mnie dotknie i się zdziwi albo nie bedzie mnie chciała. A teraz mimo że nie mam idealnej klaty to jestem bardziej pewny siebie.

23.06.2010. Włożenie płytki w Akademii Medycznej w Gdańsku
16.01.2013. Wyjęcie płytki.
http://www.pectus.pl/index.php/topic,2976.0.html
NEVER GIVE UP !
magda91
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #126 : Maj 27, 2012, 12:33:43 »

hej ja mam PE i to spore... przez co mam dodatkowe kompleksy, i chyba blokuje się na kontakty z płcią przeciwną. po operacji mam nadzieję, że zacznę akceptować siebie i swoje ciało. wtedy wszystko będzie fajniejsze:) mi osobiście nie przeszkadzałoby mieć chłopaka z PE.

pozdrawiam,M.
mstmarcin
Newbie
*

Reputacja: +4/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #127 : Maj 27, 2012, 03:10:03 »

Sztuczka psychologii, wszystko się sprowadza do pewności siebie (nie mylić z cwaniactwem), są sposoby by to wypracować. Najczęściej i tak zaczynamy od oszukania clowna w głowie i wzięcia się za swój wygląd fizyczny. Na tej samej zasadzie co po kupnie drogiego auta facet nagle zaczyna wierzyć, że zwiększył swoje szanse i teraz wszystkie mogą być jego (i wierzy, że to dzięki samochodowi), a po prostu włączył pewność siebie.

Wrocław DCCHP, Nuss: IN 2009 & OUT 2011
magda91
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #128 : Maj 27, 2012, 03:13:40 »

a mi ciężko zwiększyć pewność siebie.. Smutny
mstmarcin
Newbie
*

Reputacja: +4/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #129 : Maj 31, 2012, 02:04:55 »

Wiem, że bez operacji ciężko cokolwiek zmienić w naszym myśleniu. Jest taka potrzeba tego przełomu. A to zdaje się jest dopiero początek zmian tak na prawdę... (z autopsji Mrugnięcie)

Wrocław DCCHP, Nuss: IN 2009 & OUT 2011
magda91
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #130 : Czerwiec 03, 2012, 03:10:46 »

obyś miał rację... ;)chciałabym, żeby moje podejście do życia i samej mnie w końcu się zmieniło..
bezPC
Newbie
*

Reputacja: +8/-5

« Odpowiedz #131 : Lipiec 20, 2012, 02:20:35 »

Moim zdanie PE bardzo przeszkadza przy kontaktach z dziewczynami. Jestem 3 miesiące po operacji i mówie to z mojego krótkiego doświadczenia Chichot Zawsze się bałem że jakaś dziewczyna mnie dotknie i się zdziwi albo nie bedzie mnie chciała. A teraz mimo że nie mam idealnej klaty to jestem bardziej pewny siebie.

Po operacji spalem z tyloma dziewczynami ze nie moge ich wszystkich zliczyc. Wstawiona plytka dodaje dreszczyku i dziewczyny to lubia. Zwlaszcza jak wezme reke dziewczyny pod moja koszulke i jej palcami wymacam plytke. To dziala lepiej niz cokolwiek innego Uśmiech
pe.ce.
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Lipiec 20, 2012, 01:01:55 »

niezly patent na laski masz, wiele slyszalem ha ha jeszcze wiecej sam stwozylem . Musze cie  rozczarowac bo to sie samo nasuwa mianowicie - TO BYLY BLACHARY ;  Chichot
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #133 : Grudzień 05, 2013, 10:18:01 »

Moja dziewczyna bo wstawieniu płytek czasem nazywała mnie Iron-man Uśmiech jej nie jarają płytki a wyraźnie można je poczuć nawet przez grubą bluzę

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Lampard17
Newbie
*

Reputacja: +10/-1

« Odpowiedz #134 : Styczeń 02, 2014, 09:26:47 »

Hehe iron ^^ Uśmiech. Myślę , że wszystko w tym temacie sprowadza się do pewności siebie , która u pectusw w większości jest zachwiana a np ja w ogóle jej nie posiadam mogę posłużyć się paroma przykładami z mojego doświadczenia które jewt zerowe. Więc nie raz słyszałem od dziewczyn , że jestem przystojny np tydzień temu wysłałem dziewczynie zdj ona do mnie z wielkim zdziwieniem , że ja dziewczyny nie mam dokładnie tak koleś co z tobą nie tak , że ty dziewczyny nie masz heh.. takie stwierdzenia kompletnie na mnie nie działają wszystko wraca do dołka pod koszulka jak i w głowie. Jest kilka kilka dziewczyn godnych mojej uwagi ( najbardziej jedna  ;)ale wiadomo ciężki odblok jak juz  ktoś napisał nie ważne jak wwygladasz masz dziurę i wygladasz słabo na tle innych a może sie mylę ? Mrugnięcie trochę się rozpisałem ale chciał bym aby temat trochę odżył był dość popularny może przyciągnie trochę uwagi , a i ja będę mieć co czytać Mrugnięcie

Ps. Trochę chaotycznie

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
dodatkowe info - darmowe forum - www.sluzew.com.pl - Altany Bytom - drukarnia wielkoformatowa