PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Luty 26, 2021, 01:28:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ćwiczenia  (Przeczytany 56389 razy)
bluejay86
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Październik 22, 2015, 10:27:03 »

Siema, mam problem odnośnie rozbudowy mięśni piersiowych. Jak większość tutaj mam PE i ciężko mi rozbudować klatę. Mój dołek jest niesymetryczny i znajduję się w dolnej prawej części klatki. Z dołkiem tym już się pogodziłem i wiem, że go nie rozbuduje. Problem moim jest ogólnie, że za chiny nie mogę tej klatki uwypuklić w miejscach gdzie nie ma dołka czyli góra klatki. Próbowałem wszystkiego wyciskania sztangą, hantlami, rozpiętki, poręcze itp i nie mogę uwypuklić klatki. Jedynie widać zarysy cycków, ale mięśnia mało i klatka jest płaska. Smutny Czy punktowe zapadnięcie w klatce może wpływać na całkowitą rozbudowę całej klatki, nawet miejsc niewklęsłych?
Poniżej zdjęcie
http://zapodaj.net/119cb874da772.jpg.html
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +50/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #16 : Październik 23, 2015, 11:35:02 »

Tak to już jest, że te mięśnie nie są takie jak u zwykłych ludzi, trudno je rozbudować. Musisz wkładać w trening klaty podwójny wysiłek. Kiedyś korespondowałem ze Stevem Pfiesterem i on właśnie mi napisał, że przy takiej anatomii musisz harować po dwakroć. Popracuj też nad brzuchem. Ja jak trenowałem to miałem ten sam problem. Rób ćwiczenia symetryczne.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
bluejay86
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Październik 23, 2015, 12:14:02 »

Odnośnie brzucha to czuje kostki, tylko muszę je odkryć no i troszkę też lordoza, ale pracuję nad tym. Widziałem na tym forum zdjęcia ludzi z dołkami co najmniej 3cm, ale gorę klatki mieli wypukłe. Trochę demotywujące jest jak widzisz na siłowni dużo słabszych kolesi pod względem siłowym, a klatki mają dużo lepsze. Co rozumiesz jako ćwiczenia symetryczne?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2015, 12:16:59 wysłane przez bluejay86 » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
kontynuuj czytanie - ksw szkolenia bhp opole - agencja fotograficzna warszawa - market analysis - komora śrutownicza