PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 09:09:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: KTO chętny na pompke ?  (Przeczytany 35860 razy)
aras333
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Październik 02, 2007, 11:32:18 »

czesc łukasz szkoda kasy. tez mam 22 lata i to podobno trudny wiek na operacje wg lekarzy - gówno prawda pocieli mnie w łodzi w koperniku połaczyli metody nuss + przerobka mostka- miałem sporą wade - teraz jestem mies po operacji mam blizne 6 cm w poziomie ale nawet fajnie wyglada;) w trakcie operacji odcieli mi mostek i przyszyli - dobrze sie czuje jakos to zniosłem a efekt naprawde dobry -aha tez cwiczyłem jak ty 78kg przy 180 cm mase miałem naprawde zadawalającą i raczej ludzie czuli respekt do mnie - po operacji nie bede ukrywał wszystko spda serio  8kg w ciagu tyg a miesnie lecą wszystkie z obwody w bicepsie 39-40 pozostało 33 ale juz dochodze do siebie i 3 mies po operacji wracam na siłke -pozatym zauwaz ze poprawiają cały mostek- brak ucisku na organy , zawsze miałem wysokie cisnienie teraz w normie i do tego wydolnosc płuc, co z tego ze mam kawałek metalu ale wyjmą go i bede bez wady- wiec nie nakłaniam cie ale polecam jak chcesz mój adres sairus13@wp.pl - naprawde efekt po operacji znakomity przynajmniej mies po 3majs ie
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Zł Alwernia cze gru Zapraszamy do zapoznania - strona tutaj - program dla komornika - przeprowadzki kraków - druknawszystkim.pl