PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 09:34:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: KTO chętny na pompke ?  (Przeczytany 35861 razy)
Sjergiej
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #15 : Kwiecień 18, 2006, 02:27:12 »

a czytales to co bylo wyzej napisane??

Nie ma tych pompek w Polsce musisz sprowadzic z zagranicy. Ja dalem za wygrana bo do tego musisz miec zgode swojego lekarza, ktory musi sie na tym chociaz troche znac, musi kontrolowac postep korekcji. Najwiekszy klopot jest chyba ze zdobyciem na to kasy. To urzadzenie jest koszmarnie drogie i raczej nie jest refundowane przez NFZ. Jesli stac cie na taki wydatek to czytaj dalej:

(moje zapytanie w sprawie pompki na zagr forum  URL=http://www.pectusinfo.com/board/]link[/URL] )

Hey, I'm new here. Do you know where (in Europe) i can get this vacuum bell?
How much is it? Do you have any suggestions of importing this device?
I think i have mild/moderate pe i dont know exactly, soon i will post some photos.

copy of confirmation form, and Mr. Klobe's contact info
You don't need to import it if you're already in Europe.
copy of confirmation form, and Mr. Klobe's contact info
Copy paste and print out this form. It must be completed by a doctor, and then faxed to Mr. Klobe, before he will sell a device to you.

For Vacuum Bell treatment

This is to confirm that the patient, ___________________, does NOT suffer from contraindications as follows:

A) Skeletal diseases that affect the firmness of the bones, such as Osteogenesis Imperfecta (glass bones) and Osteoporosis (diminution of the compact bone tissues).

B) Cases of Angiopathy, for instance, resulting from Marfan syndrome or an Aneurysm (abnormal extensions of the arteries).

C) Coagulation dysfunctions, including Thrombopathy or Haemophilia (bleeding disorder).

This is also to confirm that ____________________ is willing to have a regular look after treatment progresses, in order to assure that the treatment is still all right,

confirmed, by signature and practice stamp:

date:___________

Here's Mr. Klobe's contact info ( including fax number ):

Eckart Klobe

L 11, 3

D-68161 Mannheim

and

P.O.Box 10 18 29

D-68018 Mannheim

Phone +49 621 13528

Fax +49 621 102755
GERMANY

It costs @ 464 Euro ( = @ 650.00 USD )
It is being sold from Mannheim, Germany.

you don't really need any tests, other than to have a doctor confirm that you do not have:
*skeletal diseases ( osteoporosis, osteogenesis imperfecta, etc )

*angiopathy ( abnormally lengthened arteries, as caused by Marfan's Syndrome )

*coagulation disorders, such as thrombopathy or haemophilia ( bleeding disorder ).

Aside from anyone having any of those those three things, the VB is safe to use.
If a doc wanted to do CT scans for you, or cardiopulmonary testing, that's fine, but you don't need those tests to be granted purchase by the device manufacturer.

Ufff sporo tego ale to wazne, jak czegos nie rozumiesz to zapytaj bo juz mi sie nie chce tego teraz tlumaczyc.
elektro
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 10, 2006, 05:26:55 »

Cześć. Używam tej pompki od jakiegoś czasu z dość dobrym efektem. Aby ją zdobyć trzeba zagadać po angielsku albo niemiecku na e-maila do Eckarta Klobe, który te pompki sprzedaje. Zgodę lekarską na używanie tej pompki uzyskałem od doktora Orkiszewskiego, który przyjmuje w Toruniu (przychodnia "Twój lekarz") i chyba w Poznaniu. Klobe w mailu wszystko wyjaśni co i jak i nie będzie robić żadnych problemów, bo przecież ma z tego kasę. Wszystkie informacje są dostępne w Internecie - najwięcej na www.pectusinfo.com. Jak ktoś nie zna angielskiego (tak jak ja) to troche pracy ze słownikiem przy tłumaczeniu i powinien sie skumać o co biega. Pozdrawiam.
Archont
Newbie
*

Reputacja: +0/-1

2970088
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 11, 2006, 02:36:17 »

Ja w Stanach nie moge tego dostac  :shock: wszyscy pisza ze straszny problem bo trzeba z Europy sciagac...
No chyba mnie cos...
Adrian_listek
Global Moderator
Newbie

Reputacja: +4/-4

9115117
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 11, 2006, 03:30:55 »

To ile to kosztowalo wreszcie? z sprowadzeniem itp?

E 19 lat
Archont
Newbie
*

Reputacja: +0/-1

2970088
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 11, 2006, 10:39:39 »

cos kolo 500 $ slyszalem, ale nie mam zupelnie pewnego zrodla. W stanach sluzba zdrowia jest tak $#$%@ droga ze szkoda slow.
Adrian_listek
Global Moderator
Newbie

Reputacja: +4/-4

9115117
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 11, 2006, 11:43:20 »

no ale ciekawi mnie ile elektro za nia dal skoro juz ja ma Mrugnięcie

E 19 lat
Sjergiej
Newbie
*

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 16, 2006, 11:45:50 »

elektro, moglbys podac nam cene bo mi sie nie chcialo wierzyc ze az tyle trzeba wybulic za takie cos. W ogole to powinno byc refundowane i skoro przynosi efekty powinni to upowszechnic. Aha i taka wielka prosba, moglbys powrzucac jakies fotki? Przed i po uzyciu, albo zdac jakas relacje, cokolwiek.
kurczakpieczony

3764809
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 20, 2006, 01:17:26 »

elo ludzie ja jestem chętny na taką pompeczke, można by kupić ją w np trzy osoby tylko z jednego regionu kraju. ja jestem z sosnowca to może znajdziemy z całej zagłębiowsko-śląskiej aglomeracji jeszcze dwie osoby:)
JOY

« Odpowiedz #23 : Lipiec 04, 2006, 11:11:38 »

Witam , jestem nowy, ale pare razy juz goscilem na tym forum,
MOwa jest o pomce do zmnijeszania PE, tak podziele sie z wami moim skromnym zdaniem, ta pomka nie jest warta tej kasy!! Bylem u niejakiego specjalisty w zakrezie masarzow, gdyz mialem problem z koscia ogonowa, a przy padkiem zgadalizmy sie i PE i mowi ze ma cos co mozna by bylo zaradzic, koles wyskoczyl do mnie takim dziwnym gumowym czym co nazywa sie " Bańska Chińska" a na gorze by tam cos w rodzaiju jakiejs przepustnicy, tak jak w maszynkkach do miesa zeby wytworzyc cisnienie, zeby sie trzymalo, to tam tak samo sie to wajchce przekladalo tyle ze pare razy i czulem jak moja klatka idzie ku gorze, spytalem skad to ma i ile to kosztuje, on powiedzail ze w granicach 100 zł, ale dokladnie nie wie ile, powiedzail mi ze przy moim PE (1 cm) mozna cwiczyc i z czasem samo ustopi, ale po 3 takich zabiegach widzailem jak moj PE sie smijszyl czyli daje to tej sam efekto co TA POMPKA ZA 500 EURO, moze narsuje wam jak to wyglada za jakis czas!!! pozdr Chichot

[ Dodano: Wto Lip 04, 2006 11:29 pm ]
[/img]

To tak by wygladalo, z rysunku mam 4 w szkole, ale chyba sie nie popisalem za bardzo, hhee, wrazie co piszcie jak nie wiecie czegos, Chichot

[ Dodano: Wto Lip 04, 2006 11:30 pm ]

[ Dodano: Wto Lip 04, 2006 11:52 pm ]

[ Dodano: Wto Lip 04, 2006 11:52 pm ]
http://img90.imageshack.us/my.php?image=pe1ww.png
Sjergiej
Newbie
*

« Odpowiedz #24 : Lipiec 08, 2006, 09:59:05 »

taaa ciekawe gdzie mozna kupic taka banke, pojde na masaz i poprosze banke chinska i mi sprzedadza za 100 zeta, jasne!
kurczakpieczony

3764809
« Odpowiedz #25 : Lipiec 12, 2006, 06:05:59 »

spoko sprawa ale gdzie można kupis taka chińską bańke?

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 7:55 pm ]
jak poszukac na googlach to wszędzie pisze że chińska bańka to rodzaj masażu, coś podobnego do stawiania baniek, więc chyba ten masażysta coś pomylił z nazwą, no i przede wszystkim to ciekawe gdzie ja kupił ?
bo chyba nie jest to popularne urządzenie

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 8:12 pm ]
zadzwoniłem do masażysty i chińska bańka to nic innego jak trochę większa bańka szkana, wiec tytaj chodzi o coś innego
artur0812

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Sierpień 11, 2006, 01:14:47 »

na tym forum bylo juz o takiej bance tutaj na samym dole . Wiec jak myslicie moze byc ona uzywana do PE :?:
SOFO2
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Październik 26, 2006, 12:04:25 »

WITAM dawno mnie nie bylo  ale jestem Mrugnięcie
Sluchajcie  w sprawie pompki do korekcji PE ruszylem sie do przodu Uśmiech  juz mam wypisane wszystkie papiery na nia  teraz tylko czekam na nr. konta  kliniki niemieckiej wydajace to urzadzenie i  place i czekamna paczuszke z pompa Mrugnięcie i dzialam , jak jest ktos zainteresowany ta sprawa zapraszam na gg do mnie pomoge  nie zostawie zainteresowanych  samych sobie  bo to nie ladnie Mrugnięcie zapraszam na gg 1821114

[ Dodano: Sob Lis 04, 2006 4:55 pm ]
OK juz dostalem miseczke prozniowa (od chwili wyslania deklaracji tydzien i masz miseczke , naprawde szybko) teraz tylko mam oplacic fakturke (okolo 490 Euro) i z bani wlasnie sobei przylkozylem 1 raz tak na sprube i takie dziwne uczucie tak jak by cie cos za mostek do przodu ciagnelo po chwili zdjolem bo chcialem wam to napisac a napoczatku najlepiej podobno uzywac w pozycji choryzontalnej no i powinienem  spotkac sie z Dr ktory mnie prowadzi i ma mi pokazac jak to uzywac ale wiecie jak to jest jak sie ma cos co pomaga .... dobra ide sobie przylozyc na troche , bede wam (jak was to interesuje?) pisal jak idzie leczenie . pozdrawiam
nigel
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Luty 15, 2007, 08:06:01 »

Witam

jestem tu nowy, wiec na poczatek dzien dobry wszystkim. W sumie, to bardzo sie zdzwilem, ze jest TAKIE forum Uśmiech ale bardzo bardzo(sic!) sie ciesze, ze Was znalazlem, bo juz nie jestem sam Mrugnięcie

Ale przejdzmy do rzeczy. Bardzo zaciekawil mnie temat pompek. troszke przycichl, a szkoda Smutny
Moze osoby, ktore juz je (pompy) maja napisza cos wiecej. Czy jest jakis efekt, czy warto wydac ta kase.
Z gory bardzo dziekuje w imieniu swoim i reszty Uśmiech

pozdrawiam
Marcin
SOFO2
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Luty 18, 2007, 03:12:26 »

w sumie to  temat powinienem zaczac w tym poscie "NOWOSCI" (metody bezoperacyjne) . tak czy siak kto chce poczytac o dzialaniach miseczki zapraszam tu http://www.hypertek.pl/pectus2/index.php?topic=393.0  POZDRO
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
nasza strona internetowa - alkohol na fv - program dla komornika - źródło - tła fotograficzne