PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 08:52:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: KTO chętny na pompke ?  (Przeczytany 35859 razy)
SOFO

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Czerwiec 13, 2005, 12:26:37 »

WItam
Mam na imie Łukasz (22 lata) , niestety mam PE i treoche mnie to wkuza glownie  latem , kazdy wie z PE  jak to jest na plazy  i te dziwne spojrzenia (czasem , nie mowie ze zawsze) i czytajac wasze forum postanowilem cos z tym zrobic przeczytalem wszystko o tych metodach i chcalbym zorganizowac pare osob chetnych po to by zalatwic pompki albo to cos (najpierw sie cos wiecej o tym trzeba dowiedzec) z Brazylji. TAK WEC SZUKAM OSOB CHETNych  DO ZAKUPU Niemieckiej POMPKI.
Koszt jednej pompki okolo 2 tys zl (chyba ze cos sie zmienilo bo to mam dane z przed roku) POTRZEBA min. 3 osoby zeby to sporwadzic  . KTO CHETNY ???JA JESTEM ZA!:)

MAM do zaoferowania pare fajnych odzywek po nizszych cenach niz w sklepie , takze sluze pomoca zwiazana z nabranie masy miesniowej moze nie jestem paker  w 100% ale z takiego chudizelca jaki bylem to moge powiedzec ze cos udalo mi sie poprawic:) a odzywek juz zjadlem sporo tak wiec sluze pomoca ....
adam
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

2492269
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 13, 2005, 01:49:34 »

Ja bym taką pompkę chętnie wypróbował, ale 2 tyś zł za jakiś gadżet( bez żadnej pewności, że cokolwiek poprawi) to stanowczo za dużo! Przynajmniej jak dla mnie. No chyba, że ostatnio potaniały, bo patrząc na zdjęcie to nie jest urządzenie, które jest takie drogie w produkcji. Po prostu ktoś chce zrobić na nas niezłą kasiorke.
Pozdrawiam.

E, już 20 lat
SOFO

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 21, 2005, 11:35:32 »

COS malo chetnych ;( myslalem ze cos sie ruszy a tu nie zabardzo. WIem za drogo ale moze ponegocjujemy ceny , ile mogli byscie dac za taka pompke?Co?Co?Co?Co?Co???
Sjergiej
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 22, 2005, 09:11:45 »

do 500 zl  a nawet tysiac jakbym byl na 100% pewien ze to dziala
adam
Newbie
*

2492269
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 23, 2005, 01:13:59 »

Pewności nie będziemy mieli dopóki nie kupimy Smutny ale ja byłbym i tak chętny, tylko, że w granicach rozsądku. Kilkaset złotych to maks. Można ponegocjować...

P.S.: chyba że znajdziemy sponsora Uśmiech

E, już 20 lat
Malki

6487675
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 23, 2005, 08:45:12 »

Jeśli chcecie klupować takie ustrojstwa to chyba warto by było pogadać z jakimś szpitalem czy nie chciałby zakupić czegoś takiego dla pacjentów... Wtedy szpital robi zakup a wy tylko korzystacie. Można chyba też uderzyć do NFZ. Wiem, że refundują podobne zakupy... Chodźcie i pytajcie...
adam
Newbie
*

2492269
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 23, 2005, 08:56:02 »

Pomysł niegłupi. Trzeba by pogadać z kimś, kto się na tym zna.
Sądzę, że nawet jeśli NFZ oleje jednego pacjenta to np. petycja podpisana przez wszystkich użytkowników forum (a trochę już nas jest) mogła by coś poradzić. Bo skoro refundują zabieg operacyjny, który na pewno kosztuje dużo drożej, to mogli by w zamian pokryć przynajmniej w jakiejś części koszt takiego urządzenia.
To jednak nie będzie takie proste. Potrzebna będzie na pewno opinia jakiegoś lekarza, najlepiej znanego specjalisty. Pyzatym wiecie jak to jest z tymi refundacjami w Polsce, ale możemy kombinować.

E, już 20 lat
Sjergiej
Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 24, 2005, 10:26:08 »

No nie wiem czy refunduja, NFZ ledwo na wyplaty pielegniarkom i lekarzom starcza. Czarno to widze. Wejde sobie a tam: "Panie! Co pan?! Tu nie ameryka!!"  :?
bratjuzef

« Odpowiedz #8 : Grudzień 09, 2005, 01:09:40 »

Witam! Czy ktos juz posiada taka pompke? Jezeli tak to czy sa jakies efekty?
Sjergiej
Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Grudzień 29, 2005, 12:13:48 »

Nie sadze zeby ktos z nas mial juz ta pompke gdyz z pewnoscia pochwalilby sie do tej pory jej efektami lub chocby o tym wspomnial. Jak masz duzo determinacji i kase to przejrzyj zagraniczne fora to sie dowiesz jak dostac to cos za granica. Bodajze z kanady albo niemiec mozna to sprowadzic ale musisz miec jeszcze pisemna zgode swojego lekarza.
Frankenstein

« Odpowiedz #10 : Luty 01, 2006, 01:20:38 »

Osobiście jestem zwolennikiem korygowania zapadniętych mostków wyłącznie operacyjnie i pomysł stosowania jakichkolwiek pompek tego typu wydaje i się mocno niepoważny. W tej kwestii wypowiadał się już kiedyś dr "Jarada" i ja całkowicie podzielam jego zdanie. Niemniej jednak jeżeli obsesyjna myśl o pompce miałaby się przyczynić do podupadnięcia na psychice jakiegoś nieszczęsnego Pectusa zamieszczam informacje, które udało mi się zdobyć na temat pozyskania takiego urządzenia. Uprzedzam jednak, że nie sprawdzałem tych informacji, nie znam też nikogo, kto używałby takiej pompki, nie wiem jakie są efekty i jakie konsekwencje, również te odległe stosowania. Dlatego tez radzę dokładnie to wszystko sobie przemyśleć przed jej zamówieniem i 10 razy się zastanowić przed jej użyciem.
Z tego czego się dowiedziałem, to w Polsce nie ma firmy zajmującej się dystrybucją takiej pompki, ale mam adres Eckart Klobea, który może to wysłać do Polski. Przesyła on podobno dokładny opis działania tego urządzenia i tego w jaki sposób trzeba go używać. Pompka kosztuje 464 euro. Z przesyłką do Polski oraz instrukcją po polsku
kosztuje 498,80 euro.Oto adres Eckart Klobea, z którym należy się kontaktować w celu zamówienia pompki. webmaster@trichterbrust.de
Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie www.trichterbrust.de  
Powodzenia.

ŁUCHEMU ZAWSZE WYDAJE SIĘ, ŻE CI CO TAŃCZĄ SĄ SZALENI
Sjergiej
Newbie
*

« Odpowiedz #11 : Luty 01, 2006, 06:25:11 »

Tez dostalem te informacje ale slyszalem ze to kosztuje okolo 350 USD, pytalem sie na forum zagranicznym. A i pisali tez ze trzeba wyslac im potwierdzenie naszego lekarza ktory w dodatku ma kontrolowac postec korekcji tej wady i odpowiadac za caly przebieg leczenia. Po tym zrezygnowalem bo moja lekarka to jakas stara &^%#% i watpie zeby sie zgodzila na cos takiego po jej wypowiedziach ze niby musze nabrac masy i nie bedzie tego widac albo teksty typu "aaa ja widzialam ludzi ktorzy gorzej od ciebie wygladaja i nie narzekaja"  :x O operacji  nie chciala mowic tylko to ze juz za pozno, robi sie ja tylko osobom z powiklaniami i ze to boli potem..
dariush
Newbie
*

678308
« Odpowiedz #12 : Marzec 02, 2006, 08:30:32 »

co to za pompki ?bo nie jarze ...
MichaLLL
Newbie
*

1813923
« Odpowiedz #13 : Marzec 02, 2006, 09:15:25 »

Witaj. Ta pompka to nic innego jak taki gumowy "nocnik" Uśmiech ktory zakladasz na klate i pompujesz- znaczy sie wysyszasz powietrze, co powoduje chwilowe uniesienie sie klatki piersiowej. Fachowa nazwa tego cuda to :  vacuum bell    i  masz link po ang. : http://www.pectusinfo.com/board/viewthread.php?tid=1355     opowaiadajacu historie kolesia ktory to testuje. To jest najwieksze switoawe forum PE. Znajdziesz tu czego szukasz . pozdro Uśmiech

oje życie zostało na zawsze odmienione....       [ Carpe Diem ]
Marcusik89

« Odpowiedz #14 : Kwiecień 03, 2006, 05:42:58 »

Siergej możesz powiedzieć cokolwiek więcej na temat tej pompki? Mam 2,5 cm wgłębienie w klacie i rodzice nie godzą się na operacje. Dlatego przynajmniej coś o tej pompce chciałbym się dowiedzieć.

<mam 17 lat>

Prosze o informacje na temat tej pompki każdego kto cokolwiek o niej wie tutaj albo na pw.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
wdał się w polemikę - paczki upominkowe toruń - agencja fotograficzna warszawa - odwiedź stronę - kalendarze