PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 22, 2019, 08:33:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Warszawa !!  (Przeczytany 22088 razy)
dabcio
Moderator
Newbie

Reputacja: +13/-3

gg:9078533 gg:9078533
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Marzec 31, 2010, 04:39:18 »

Ja czekałem na operacji pół roku. Ale to spowodowane jest tym że na pierwsza konsultacje poszedłem w wieku 13 lat.

Operowany 14 maja 2008 metodą Nuss'a w CZD.
http://www.pectus.pl/index.php/topic,788.0.html
1 luty 2011 wyjęcie płytki w CZD.
Szczęśliwy posiadacz prostej klaty! Uśmiech
dawid18
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 25, 2010, 11:57:40 »

Witam!
W środę miałem konsultacje u prof.Tadeusza Orłowskiego w Instytucie Gruźlicy I Chorób Płuc w Warszawie na ul.Płockiej 26 w sprawie PE i zdecydowałem się na operacje.W poniedziałek jadę zrobić wszystkie potrzebne badania i  mam pytanie do wszystkich którzy mieli właśnie tam robiona operacje jak sprawa wygląda, jakie efekty po operacji i kto operował.
Pozdrawiam!
dawid18
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 28, 2010, 09:54:59 »

Prosze o odpowiedz!
Carpe_Diem
Newbie
*

« Odpowiedz #18 : Lipiec 08, 2010, 06:47:55 »

Prosze o odpowiedz!

Co sie stalo David? zrobiles operacje? zadowolony z Dr Orlowski?
zycze powodzenia i szybko 100% zdrowy i nie bede juz mialo klatka piersowa!

Ja mysle gdzie bedzie lepiej, Warszawa-Orlowski (ICU), czy Krakow-Kuzdzal (JP II szpital)

Pozdrawiam serdecznie
Madziorek1606
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Lipiec 10, 2010, 12:57:43 »

A Ile Czekaliscie (Ci Co Byli) Na Wizyte W CZD? Bo ja wyslalam skierowanie na wizyte okolo 2 tygodnie temu i zadnego listu zwrotnego :/ mowia ,ze tak sie czeka... z gory dzieki za odp ;*
dawid18
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Lipiec 20, 2010, 04:57:55 »

Witam
Jestem juz prawie tydzien po operacji metoda nussa w Warszawie na plockiej.Operowal mnie Dr.Rudzinski bo to on glownie zajmuje sie klatkami i jego polecil mi Dr.Orlowski.Z operacji jestem bardzo zadowolony,fachowa robota, nawet nie musialem miec drenu zakladanego.Takze polecam Warszawe i Dr.Rudzinskiego !
kuba
Newbie
*

« Odpowiedz #21 : Wrzesień 08, 2010, 10:42:33 »

Witam
Jestem juz prawie tydzien po operacji metoda nussa w Warszawie na plockiej.Operowal mnie Dr.Rudzinski bo to on glownie zajmuje sie klatkami i jego polecil mi Dr.Orlowski.Z operacji jestem bardzo zadowolony,fachowa robota, nawet nie musialem miec drenu zakladanego.Takze polecam Warszawe i Dr.Rudzinskiego !
Witam,
długo czekałeś na konsultacje ? bo na sama operację jak widzę od ostatniego postu chyba około 2 miesiące ?

Pozdrawiam.
dawid18
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 17, 2010, 03:26:47 »

Na konsultacje nie musiałem nic czekać.jedyne na co czekałem do zwolnienie miejsca na 'ojomie' i powrót z urlopu Dr.Rudzinskiego.
kuba
Newbie
*

« Odpowiedz #23 : Październik 07, 2010, 01:12:41 »

Byłem dziś na izbie, ale tomograf się popsuł... drugie podejście w poniedziałek  Duży uśmiech
coco
Newbie
*

« Odpowiedz #24 : Kwiecień 06, 2011, 07:23:55 »

Hej!
Mam 22 lata i lejkowatą klatkę. W końcu dojrzałam do myśli o operacji:) Mieszkam w Wawie jakieś 10 minut od Instytutu Gruźlicy i dlatego tu chciałabym być operowana. Nie wiem tylko od czego zacząć:) Czy najpierw muszę mieć jakieś skierowanie od ortopedy czy bezpośrednio iść do instytutu? Czy muszę mieć jakieś badania przy pierwszej wizycie? (Mam na razie tylko rtg klatki). Ile czeka się na jakieś konsultacje/badania? Czy jesli teraz bym się tym zajęła to operację mogłabym mieć już w te wakacje?
 I jeszcze na koniec takie głupiutkie pytanie:) - ktoś mi mówił, że szczupłe osoby bardziej odczuwają bolesne skutki tej operacji?Czy to prawda? Mrugnięcie

Z góry dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc :* i przepraszam jeśli powtórzyłam standardowe pytania:)
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
choinki sztuczne sklep - ścianki teleskopowe - RFA Kyle Kuzma - JohannGB [PT-EWIL] vs. BlgcD ~ 124.16% - Liga piłki halowej