PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum

Informacje organizacyjne => Strona i forum => Wątek zaczęty przez: yanush Sierpień 02, 2004, 01:27:02Tytuł: Strona, forum, ...
Wiadomość wysłana przez: yanush Sierpień 02, 2004, 01:27:02
Narazie ruszyło forum oraz czat na którym będziemy się spotykać od czasu do czasu. Strona jest w trakcie tworzenia. Dzięki za pomoc wszystkim, którzy sie zaangażowali w jakąkolwiek pomoc i głównemu organizatorowi całego projektu Olbikowi. Też kiedyś myślałem o stronie na ten temat, ale dopiero on ruszył sprawę mocno do przodu.
Napewno taka strona polskojęzyczna poruszająca tą tematyke jest potrzebna. Wielu ludzi myśli, że są osamotnieni w swoim schorzeniu, a wbrew pozorom jest ono niestety dosyć częste. Ale dzięki tej stronce będziemy sobie mogli jakoś nawzajem pomóc. W sumie przez moją wadę poznałem kilku bardzo ciekawych ludzi z podobnych schorzeniem i są naprawdę fajnymi kumplami. Więc wszystko ma swoje dobre i złe strony.
Mimo, że to dopiero początek całego projektu to angażuje się w niego w niego coraz więcej osób więc napewno się uda :)
W tym dziale piszczcie swoje propozycje zmian na stronie i forum oraz jakiekolwiek uwagi. Napewno je weźmiemy pod uwagę, bo przecież ta strona jest dla Was.
Dobra trzeba by się położyć chyba już spać po późno, ale chciałem żeby już forum ruszyło pełna parą i chyba sie udało ;) Także postujcie.

Dobranoc  8)


Tytuł: Odp: Strona, forum, ...
Wiadomość wysłana przez: akrol Luty 15, 2009, 05:59:54
chcialem zauwazyc, ze tak oto po 4 i pol roku stronka posiada juz ~1000 uzytkownikow.  ;) mimo najrozniejszych problemow forum dalej dziala, wiec gratulacje i cieszmy sie dalej ze wsparcia i wogole wyszstkiego co nam ta strona daje :) oby tak dalej...


Tytuł: Odp: Strona, forum, ...
Wiadomość wysłana przez: yanush Czerwiec 18, 2009, 10:36:49
Już działa poczta jak należy. Wszystkim którzy mieli problem z aktywacją konta w ostatnim czasie aktywowałem je i wysłałem powiadomienie o tym fakcie. Jeśli ktoś ma założone niepotrzebnie jakieś konto dajcie znać na admin@pectus.pl lub PW i usunę je - mam świadomość, że niektórzy próbowali kilka razy z różnych kont.

Sorki za utrudnienia, powinno być już wszystko ok :-)


Growth Prospects - wypadki - BehaTom szkolenia bhp - dysze malarskie - kosze delikatesowe warszawa