PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum

Pectus Excavatum / Pectus Carinatum => Pectus excavatum => Wątek zaczęty przez: Lukespider1 Listopad 27, 2018, 08:07:07Tytuł: Kraków
Wiadomość wysłana przez: Lukespider1 Listopad 27, 2018, 08:07:07
Cześć ! W wakacje 2017 byłem z wizytą w Szpitale Jana Pawła II w Krakowie , zorganizowałem sobie od lekarza rodzinnego skierowanie do torakochirurga , sama lekarka poleciła mi udaje się tam , wada jest średnio zaawansowana , coś typu zapadniętą na około 2 cm z dużym wypchnięciem żeber do przodu , lukow żebrowych. Lekarz niestety drwiąca powiedział ze tutaj przyszłem pewnie tylko i wyłącznie z celów kosmetycznych ( tak stanowi to wadę estetyki ) nie mam dokładnych zaburzeń w oddychaniu etc. Ale zmieszało mnie to , powiedział żebym wrócił za rok i poczytał sobie lepiej o efektach ubocznych , pomyślałem sobie ONI MNIE tam nie chcą dali mi jasno do zrozumienia .
Skoro minęło praktycznie półtora roku od wizyty tam , co robić ? Iść po kolejne skierowanie czy zadzwonić tam i umówić się na kolejna wizytę ? Ale co jeśli znowu mnie wyśmieją i odmówią przeprowadzenia operacji ?
Dlaczego jest to dla mnie ważne , mam duży dyskomfort i kompleksy z tego powodu lecz głównym powodem dla którego zdecydowałem się na ta operacje jest spełnienie moich marzeń mam 190cm wzrostu , mam za sobą drobne sukcesy zawodowe (modeling) niestety poważne agencje nie zdecydują się ze mną na współpracę :( A jest to cel do którego pragnę dążyć . Czekam na wasze opinie


Tytuł: Odp: Kraków
Wiadomość wysłana przez: kangur Listopad 27, 2018, 10:04:51
Z blizna 20cm raczej modelem nie będziesz. To jest tylko zabieg estetyczny ale jak jest dla Ciebie ważny to zrób go i poinformuj o tym lekarza, ale najpierw faktycznie poczytaj o powikłania, bólu itd.


Tytuł: Odp: Kraków
Wiadomość wysłana przez: Q1 Listopad 27, 2018, 10:05:25
Jedyne co mogę polecić to Poznań
- fachowe podejście.


Tytuł: Odp: Kraków
Wiadomość wysłana przez: Kriter Listopad 28, 2018, 06:34:50
Ja widziałem modeli z PE. To żadna przeszkoda. Swoją drogą mógłbyś wrzucić zdjęcia.


Tytuł: Odp: Kraków
Wiadomość wysłana przez: Lukespider1 Listopad 30, 2018, 08:06:28
Jakich np ? Ja się nie natknąłem nigdy


Tytuł: Odp: Kraków
Wiadomość wysłana przez: Kriter Grudzień 10, 2018, 03:53:35
Poszukaj w tematach o vipach z PE. Widziałem nawet ostatnio gdzieś na yt jakiś spot z gościem z PE, który pracował w modelingu.


esperal - drukarnia wizytówek - jump start - znaki ostrzegawcze - http://wymarzonezdjecia.pl/mapa/