PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 21, 2018, 10:16:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak wygląda pobyt z dzieckiem po operacji?  (Przeczytany 248 razy)
konwalia
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Sierpień 09, 2018, 07:55:15 »

Witam wszystkich. Jestem mamą 16latka, w sierpniu ma operację Nussem. Powiedzcie ile leży się na sali pooperacyjnej? Bo tam rodzice chyba nie mogą wchodzić? I jak później wygląda możliwość bycia rodzica przy dziecku? Np.w nocy?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2018, 08:02:41 wysłane przez konwalia » Zapisane
Dero
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 09, 2018, 02:01:31 »

Co do bycia np w nocy przy dziecku to nie wiem ale tu jest mniej więcej opis co i jak z tą procedurą nussa Mrugnięcie
http://www.torakochirurgia.gda.pl/Deformacje.html
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 09, 2018, 03:20:17 »

Zazwyczaj 1,2 dni, jeśli nie ma komplikacji. Możesz normalnie wchodzić na wizyty, zależy też od personelu który tam będzie. U mnie przesiadywali do 22.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
konwalia
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 09, 2018, 05:19:29 »

Dzięki kochani. A może jeszcze wypowiedziałby się ktoś nas temat znieczulenia zewnątrzoponowego? Co sądzicie? Myślę, że trzeba podpisać zgodę, syn będzie mniej cierpiał. Czy obecnie jest to juz w standardzie przy zabiegu?
damian25
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 09, 2018, 08:27:13 »

Ja po ravitchu byłem jakieś 3 godziny na pooperacyjnej sali,wiec różnie to jest.Uśmiech
konwalia
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 08, 2018, 12:06:52 »

Tak na szybko - na sali pooperacyjnej (jak i w ogóle na całym oddziale) można być przy dziecku od rana do 22j. Potem bezwzględny zakaz. Myślę że jest to wskazane przy dzieciakach,żeby na bieżąco czuwać, pomagać we wszystkim. Ale nie obawiajcie się, w nocy dziecko zostanie pod dobra opieką. Przy sali pooperacyjnej są non-stop 2 panie pielęgniarki. Piszę o Lublinie.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
monocykle kingsong - king song electric unicycles - banery drukarnia - oznakowanie kąpielisk - lkw http://lkwfredrich-forum.pl/ kielce