PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Lipiec 21, 2018, 02:11:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ktoś ma namiar na chirurga plastycznego w Polsce który robi sylikonowe wkładki ?  (Przeczytany 75 razy)
Adiq90
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Lipiec 12, 2018, 12:27:13 »

Hejka.Mam szewska klatkę piersiową jednak po konsultacji z chirurgiem w Rabce dostałem odpowiedź negatywną co do operacji ponieważ moja wada jest za mała i nie zagraża mojemu zdrowiu. Zacząłem szukać w internecie alternatywy i znalazłem stronę www.anatomikmodeling.com/en gdzie robią sylikonowe wkładki na zamówienie po wykonaniu tomografii komputerowej. Wysłałem kilka zapytań do lekarzy w europie którzy tym się trudnią i dowiedziałem się że czas na zrobienie samego implantu to około 2 miesięcy a później operacja plastyczna po której zostaje się tylko 2 dni w szpitalu. Jednak wszystko ma swoje negatywne strony i w tym przypadku jest to dość spora kwota za tą usługę. W UK jest to Cena od 6000 do 9500 Funtów z w zależności od chirurga, w Niemczech w Berlinie jest t o kwota rzędu 6800 EUR za wszystko a w Barcelonie około 7500 EUR. Sam efekt kosmetyczny mi się bardzo podoba gdyż z tego co tam widać wkładka nie tylko zasłania dołek ale jest tez wsunięta pod mięśnie klatki. Szukałem również takiej usługi w Polsce jednak bez skutku. Wiem że jest również możliwość ręcznego odlewu dołka oraz "dostrugania" ręcznie na wymiar takiego implantu co znalazłem nawet na tym forum w poście sprzed 10 lat. Dawniej w Poznaniu zajmował się tym Dr.Adamczak, jednak po skontaktowaniu się z nim niema on możliwości na razie wykonać takiego zabiegu gdyż nie posiada sterylnego bloku operacyjnego i zajmuję się tylko medycyną estetyczną. W związku z tym mam pytanie czy ktoś podjął się w Polsce podobnego zabiegu ? Jeśli tak to u kogo bo jak na razie po wiadomościach z klinikami chirurgii plastycznej dostaję same negatywne odpowiedzi.
motorcycleboy
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #1 : Lipiec 13, 2018, 03:51:28 »

Podbijam zapytanie.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
warte przeczytania - źródło - bartosz bielawski - ulotki - www.sluzew.pl